06 Şubat
Yorum Yap
#11551940

Boyner Botlar Yırtıldı!

Bir buçuk ay önce 460 TL'ye aldığım botlarımın arkası dikiş yerlerinden yırtıldı. Capitol Boyner'den almıştım. Aynı yere fişimle iade ettim. İncelenme aşamasında. Ama imalatla ilgili olduğu apaçık. Süre de çok az olduğu için iadesinin alınıp alışveriş çeki verilmesini talep ediyorum.

Sumru Sumru 880 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Sumru12 Mart

  Harley Davidson botlarımın 1,5 ay sonra ikisi de arkasından yırtıldı. Aldığım yere Capitol Boyner'e iade ettim. Tadilat yapıp göndermişler. Tekrar gönderdim red geldi. Şimdi tekrar firmaya gönderdim. Tadilat yapılması bir hakarettir. 450 TL verdiğim botları iade edemiyorum.

 • Sumru13 Şubat

  Capitol Boyner'den aldığım Harley Davidson botlarım 1,5 ayda yırtıldı. Geri götürdüm. Çözüm üretilmedi. Kış günlerinde günlerdir bekliyorum. Şimdi yine bu şikayete telefon ile dönülecek. Ama sonuç yok. 21 iş günü çok uzun bir süre. Boyner'den acil çözüm istiyorum.

 • Boyner Temsilcisi07 Şubat

  Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Boyner Temsilcisi07 Şubat

  Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler