17 Mayıs
#11988907

Boyner Ayıplı Ürün Satışı!

Ankara 'da bulunan Ankamall Boyner mağazasından 28/02/2019'da almış olduğum Nike Training A51794 kodlu spor ayakkabısı 4 hafta kullanımdan sonra üzerinde bulunan ipliklerin atmasıyla büyük bir hayal kırıklığı yaşadım.


Sonrasında ürünü yine aynı mağazaya kontrol edilmesi için 01.05.2019 'da teslim ettim ve 13.05.2019 'da tarafım aranarak olumsuz bir cevap aldım ve yardımcı olunmadığını gördüm. Bu talihsiz olay karşısında büyük bir hayal kırıklığı ve hem satıcı firma olan Boyner'e hem de üretici Nike firmasına karşı fazlasıyla güven eksikliği yaşamaktayım.


Mağduriyetimin giderilmesini önemle rica ediyorum. Aksi halde giderilmediği zaman haklarımı Tüketici Hakem Heyeti seviyelerin de aramaya devam edeceğim.

Nurbanu Nurbanu 288 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Boyner Temsilcisi17 Mayıs

    Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

  • Boyner Temsilcisi17 Mayıs

    Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları