31 Temmuz 2017 #9015266

Boyner Aydın Forum 'de Kasiyer Kızın Müşteriye Saygısızca Davranması Sonucunda Mağdur Oldum

Aydın Forum Boyner alışveriş merkezinde kasiyer esmer kısa boylu saçını at kuyruğu yapmış (isimliği yoktu) kıza 3 ürünümde t-shirt ve eteğimin farklı fatura alacağım çantada da farklı fatura olacak şekilde 2 ayrı fatura istediğimi söylememe rağmen tek faturada geçirdiği için 2 ayrı Hopi'yi kullanamadık. 100 TL'de 10 para puancık veren sistem benim 207 TL'lik yapmış olduğum alışverişte tek 10 TL'lik para puanı verdi. Para puanımı da kullanamadım.


Düzeltilmesini istediğimde de benim 10 para puanım iade alındığından dolayı geri yüklenemedi. Kasiyer kızın sesli bir şekilde söylenerek işlem yapması her sorduğum soruya gözünü devirip söylenerek cevap vermesi hiç hoş bir davranış değildi çok saygısızca davranıştı Boyner gibi köklü mağazaya böyle bir kızın çalıştırmasına inanamıyorum. O kızın yüzünden 10 para puanımda yandı ve kullanamadım. Müşteriye yardımcı olmuyor. Müşteri olarak memnuniyetim çözülemedi!

Hande 535 Okunma

Cevaplar

  • Hande'nin Teşekkür Mesajı31 Temmuz 2017

    Yaşadığım tatsız olaya hemen çözüm üretilip, tatsızlığı sorunsuz bir şekilde çözen bu sorunla özenle ilgilenen Boyner'de çalışan görevlilere, Aydın Forum Boynerde benimle ilgilenen beyaz gömlekli görevli bayana ve Sikayetvar.com'a çok teşekkür ederim.

  • Boyner Temsilcisi31 Temmuz 2017

    Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

  • Boyner Temsilcisi31 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz, Talebinizi aldık, bütün işlerimizi bir kenara bırakıp size yardımcı olmaya odaklandık. En kısa sürede çözümümüz ile ilgili size bilgi vereceğiz. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an [email protected]’ den ulaşabilirsiniz. Güzel günler dileriz. Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön