27 Şubat 2016

Boyner Ayakkabı Stokta Yok Diye İptal Edilmeye Çalışılıyor!

13 Şubat'ta Boyner'in internet sitesinden aldığım iki Nike spor ayakkabıdan birisi 17 Şubat'ta bana gönderildi. İkincisi için beni 18 Şubat'ta arayıp ayın 20'sine kadar süre istiyoruz, ürün tedarik aşamasında dediler. 23 Şubat'ta arayıp, ürünün kalite kontrolden geçemedi para iadesi yapacağız dediler. Tabi ki kabul etmedim çünkü bu ayakkabıyı alacağım diye beklerken, bunun yerine alabileceğim diğer ayakkabıların bedeni kalmamıştı.

Sizi tekrar arayacağız dediler, aramadılar ama mesaj gönderip sizi aradık ulaşamadık para iadesi yapacağız dediler. Ben onları arayıp parayı istemiyorum ayakkabıyı istiyorum, YKM'de sizin mağazanız gidin oradan alın, olmadı Nike'a gidin bulun, kalite kontrolden geçemeyecek defolu malı niye satıyorsunuz dedim. Yarına kadar arkadaşlar size dönüp sorununuzu çözecekler dediler. Bugün 26 Şubat arayan soran yok hala.

Mustafa 56 Okunma

Cevaplar

 • Boyner Temsilcisi15 Mart 2016

  Merhaba Mustafa Kaya,​ Talebiniz ile ilgili görüşülerek çözüm sunulmuştur. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Mustafa03 Mart 2016

  Sonuç olarak sezon sonu indirimine ek olarak internet alışverişinden de indirimli aldığım ayakkabı yok, zamanında ayakkabı yok deseler onun yerine alacağım ayakkabının da numarası kalmadı. Uyarmama rağmen beni oyaladıkları için diğer indirim kodumun süresi doldu. Hepsinin üstüne sürekli telde bir muhatap bulamayıp yetkisiz kişilere defalarca ayrı ayrı hikaye anlatıp sinir harbi yaşadım. 20 gün olmuş bu gece aradığımda teldeki çocuk hala bana daha yetkili kişiye yönlendirdim falan diyor. Sanki az yetkiliyi bulduk da çok yetkilisini bulacaz. Koskoca firma için bu ayakkabıyı tedarikçiden bulmak çok mu zor ya da ayakkabı yok mağduriyetinizi telafi edeceğiz demek çok mu zor ya.

 • Mustafa03 Mart 2016

  (Üsteki mesajın devamıdır) Bugün yani 3 Mart'ta telefonum 1,5 kez çaldı ben açana kadar kapandı. Siz aramışsınız. Sonra mail attınız (Züleyha hanım atmış) aradık ulaşamadık diye. İsteyen ulaşıyor bir siz ulaşamıyorsunuz çünkü niyetiniz ulaşmak değil. Sonra ben sizi aradım Züleyha hanım aramış beni ona bağlayın diye. (Bu arada sizi her aradığımda tele cevap veren kişiye aynı hikayeyi tekrar anlatıyorum en az on kez anlattım ayrı ayrı). Açan arkadaş hikayeyi dinledi Züleyha hanım müsait değil sizi arayacak gün içinde dedi. Gece 11 oldu arayan yok hala. Teli açan herkes hikayeyi dinleyip kayıt alıyom sizi arayacak yetkili diyor ama ortada bir yetkili yok. Rezillik ya başka bir şey diil.

 • Mustafa03 Mart 2016

  29 Şubat'ta aradınız, para iadeniz kabul oldu dediniz sanki ben size mal iade etmişim de siz onun parasını vermeyi kabul etmişsiniz gibi üste çıktınız benim para iadesi istemeyip ayakkabıyı istediğimi bilmenize rağmen. Kabul etmedim yetkiliye bağlayın dedim. Fahri beye bağladılar. Bakın ya ayakkabıyı bulacağınıza dair garanti verin ya da eğer ayakkabıyı bulamıyorsanız mağduriyetimi giderin. Yoksa bugün yani Şubat 29 da süresi dolan indirim kodum var onu da kaybetmeden kullanayım dedim. O da yarın (yani salı günü) halledip sizi arayacağım dedi. Perşembe oldu Fahri beyden ses çıkmadı.

 • Boyner Temsilcisi01 Mart 2016

  Merhaba Mustafa Kaya, Öncelikle iyi günler dilerim. Size yardımcı olabilmek için konu ile ilgili en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçeceğim. Bize her gün 09:00-22:00 saatleri arasında 444 29 67 çağrı merkezi numaramızdan ya da her zaman [email protected]’den ulaşabilirsiniz. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön