10 Mayıs 2013 #1790418

Boyner Ayakkabı Değişimi!

6 ay önce Boyner İstanbul Forum'dan Beymen marka ayakkabı aldım. Ayakkabıyı giydiğimin ilk günü sağ ayakkabının sıktığını farkettim. Yaklaşık 6 aydır, ayakkabıyı iade etmeye çalışıyorum, ayakkabıyı özellikle boyner istanbul forum mağazasında bıraktım.


Genel müdürlüğü defalarca aramama rağmen, ayakkabının problemli olmadığını benim ayağımdan kaynaklandığını söyleyip işin içinden çıkmaktadırlar. Sözüm ona böylesi kurumsal bir firma kimliği adı altında amatörce iş yapan boyner firmasını kınıyorum. Bundan sonraki alışverişlerimde kesinlikle boyner'den herhangi bir şey satın almayı düşünmemekteyim.

Kenan 478 Okunma

Cevaplar

  • Kenan15 Mayıs 2013

    Testi nasıl yaptıklarını sorduğumda bunun için bir kalıbın olduğu ve onun kriterleri doğrultusunda ürünün hatalı olup olmadığı sonucuna varmaktadırlar. Ayakkabı alırken dikkat ettiğimiz şey "ayakkabının ayağa" uygunluğu degil midir? Kalıbın uygunluguna göre benim ayak uygunluğumu değerlendirmeleri Beymen firmasına yakışmamaktadır bu amatörce bir yaklasımdır.Ayrıca Boyner firmasının bu konuda aciz kaldığını şüphesiz bir gerçekter. Müşterisini mağdur durumda bırakmıştır, Boyner'i bu konuda şiddettle kımaktayım.Bilinçli tüketicileride boyner'den alışveriş yapmamayı önermekteyim.Şikayetvar.com'da Boyner hakkında yapılan yorumlardan bellidir ki insanlar mağdur kalmıştır ve mağdur etmeye devam etmektedirler. Bana bu konuda yardımcı olan şikayetvar.com sonsuz teşekkür'lerimi iletiyorum.

  • Boyner Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Merhaba; Ürün hakkındaki şikayet, Boyner Mağazacılık’a iletilmesinden hemen sonra ürün tedarikçi firmaya gönderilmiş ve şikayet doğrultusunda incelenmistir. Yapılan test sonucuna göre üretim hatasının olmadıgı belirlenmiş ve bu bilgiler tüketiciye iletilerek şikayet cevaplandırılmıştır. Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön