26 Ekim 2016

Boyner Yanıltıldım!

İnternet üzerinden sipariş ettiğim ürünler beden olarak uyuşmadığı için Boyner mağazasına gittim. Ve ürünleri kontrol ettiklerinde hiçbir Boyner mağazasında ürünlerin olmadığını söyledi bir bayan. Hediye çeki verip istediğiniz ürünü alabilirsiniz dedi. Ben de kabul ettim sonra verilen hediye çekini görünce şok oldum, Hopi'den yararlandığım için Hopi'leri kesmiş ona göre düşük fiyat verdi. Müşteri hizmetlerindeki bayan arkadaş bana Hopi kesimi olacak vs. dese ben böyle bir işe kalkışır mıyım? Tamamıyla sorumsuzluk siz bunları sisteminizden görüyorsunuz böyle böyle durum oluşabilir diyebilirsiniz, çeki iptal edin ürünlerimi tedarik edin dedim böyle bir işlem yapamam diyor. Bu nasıl iştir böyle ilgilenmenizi bekliyorum aksi takdirde zaten daha sitenizden alışveriş yapmayacağım. Bu nedir böyle yav, ilgisizlikten ölüyor mağaza çalışanlarınız.

Mustafa 36 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı26 Ekim 2016

    Züleyha Hanım konuya olumlu yaklasıp sorunumu cozmesınden dolayı çok teşekkür ederim.

  • Mustafa 26 Ekim 2016

    Görüşme oldukça ilgili ve samimiydi. Sorunum giderildi. Züleyha Hanım gibi iyi niyetli sorunlara pozitif yaklaşan başka müşteri hizmetleri de görmedim. Bu tarz sorun yaşayıp hayal kırıklığına uğradıktan sonra böyle bir geri dönüş ve samimiyet olumlu sonuçlanmaya neden oldu. Çok teşekkürler Züleyha Hanım her şey için... .

  • Boyner Temsilcisi26 Ekim 2016

    Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön