Boyner Yağmurda Su Lekesi Tutan Fabrika Mont.

Şerif Yusuf B. |

02.03.2014 tarihinde Bağdat Cad. Boyner'den almış olduğum Fabrika marka yeşil montumun yağmurdan sonra leke olduğunu ve hareli göründüğünü fark ettim. Leke olabilir mi diye iyice inceleyince sırtında dahi olduğunu ve su lekesi olduğu görülmektedir. Ürünü Boyner'e geçtiğimiz ay götürdüm ve değişim talep ettim.

Yaklaşık 2 hafta sonra red cevabı geldi. Boyner olarak ürünlerini sattığınız firmalar üzerinde bir yaptırımı olması gerektiğini ve sattığı ürünün arkasında durması gerektiğini iletmeme rağmen ilgili kişi Fabrika ile irtibata geçebileceğimi ve mahkemeye başvurabileceğimi iletti. Şikayetçiyim kayıt altına alın dedim onu dahi yapamayacaklarını iletti.

Etiketler :

Ürün Kalitesi Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şerif Yusuf B.
  03 Şubat
  14:19

  Merhaba,

  buradan verdiğiniz yanıt da mağazadaki tavrınızı aynen yansıtıyor aslında sattığınız ürünlerin hiç sorumluluğunu kabul etmiyor ve müşteri ile üreticiyi yalnız bırakıyorsunuz.
  Ben Boyner gibi bir markanın ürünlerini sattığı üreticilerin üzerinde bir miktar da olsa yaptırımı olabileceğini düşünüyorum. Bunun örnekleri Teknosa gibi firmalarda mevcut biraz piyasayı inceleyip üretici management konusunda kendinizi geliştirmenizi tavsiye edeceğim. Aksi takdirde Boyner'den bir ürün almanın bir esprisi kalmıyor bence

 • 03 Şubat
  08:50

  Merhaba;

  Ürün hakkındaki şikayet, Boyner Mağazacılık’a iletilmesinden hemen sonra ürün tedarikçi firmaya gönderilmiş ve şikayet doğrultusunda incelenmistir.

  Yapılan test sonucuna göre üretim hatasının olmadıgı belirlenmiş ve bu bilgiler tüketiciye iletilerek şikayet cevaplandırılmıştır.

  Boyner Büyük Mağazacılık
  Müsteri İlişkileri