25 Mart 2015

Boyner Ürünü Kontrol Etmeden, Yanlış Göndermiş.

Amatörce! Boyner'den 170 TL fiyatlı Nike ayakkabı satın aldım. Ürün elime ulaştı, kutuyu açtığımda aldığım ürünle uzaktan yakından alakası olmayan bir ürün çıktı. Ve gündüz evde olmadığım için kargo bayisinden kendim almıştım. Epey uzak bir yerde. Geri göndermek için tekrar o kadar yol gideceğim.

Ürün Boyner'e ulaşacak ve kontrol edilecekmiş (ki emin olun kontrol falan yok benim şikayetim gibi bir sürü şikayet internette mevcut) Daha sonra benim ürünümü yollayacaklarmış. Türkiye'nin en güvenilir online alışveriş sitesi yazıp insanlara ürünleri kontrol etmeden, yanlış göndermek enteresan.

Atilla 153 Okunma

Cevaplar

  • Atilla'nın Teşekkür Mesajı25 Mart 2015

    Boyner tarafından günün ilk saatlerinde arandım ve şikayetimle ilgili uzunca konuştuk. Mağduriyetimi en kısa zamanda çözeceklerini ilettiler. Bu hatalı gönderi dışında, ilgileri için Boyner' e teşekkür ederim.

  • Boyner Temsilcisi25 Mart 2015

    Merhaba; Tüketicinin şikayeti,Boyner Mağazacılık’a iletilmesi sonucu ilgili departman konu hakkında bilgilendirilmiş tüketicinin şikayeti cevaplanmıştır. Bilginize... Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön