Boyner Üründe Renk Solması ve Çizikler!

Kadir K. |

Capitol Boyner mağazasından almış olduğum Levi's marka kotun üzerinde ilk yıkama sonrasında renk solması ve uzun beyaz çizikler oluştu. Kotu satan satış temsilcisi kotu sarın alırken bana, hiçbir şekilde renk atması yapmayacağını söyleyerek satmıştır. 2 kere tespite yollamama rağmen red olarak geri dönüş yaptılar. Ve not olarak da kotta yıkama da yumuşatıcı kullanılmış dediler. Asla böyle bir durum söz konusu olmamıştır. Boyner ürün satışçılarının ve ürünün arkasında duramayan Boyner'den şikayetçiyim. Umarım başkalarını mağdur etmezsiniz. Kolayını da buldular, tüketici hakem heyetine başvurun diyorlar. Vakti olan ve sabrı olan başvuruyor bu da maalesef firmaların işine geliyor.

Etiketler :

Ürün Kalitesi Garanti İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir K.
  28 Eylül
  17:52

  Şikayetin zaten cevaplandığını yazdım. Çözüm üretmeniz istendi fakat konuyu işinize gelen tarafından tutuyorsunuz. Ürün satılırken renk solması yapmaz denerek satıldı. Ve şu an bu pantolon alındığından farklı bir renkte. Bunu cevaplayanilir misiniz

 • 28 Eylül
  11:50

  Merhaba;

  Ürün hakkındaki şikayet, Boyner Mağazacılık’a iletilmesinden hemen sonra ürün tedarikçi firmaya gönderilmiş ve şikayet doğrultusunda incelenmistir.

  Yapılan test sonucuna göre üretim hatasının olmadıgı belirlenmiş ve bu bilgiler tüketiciye iletilerek şikayet cevaplandırılmıştır.

  Boyner Büyük Mağazacılık
  Müsteri İlişkileri