22 Haziran 2013

Boyner Üründe İplik Atması!

Antalya 5M Migros AVM'de gezerken Boyner' e girip bir dolaşmak istedim, dolaşırken kızım için, markasını söylemek istemediğim bir T-shirt aldım. Markasını söylemek istemiyorum çünkü ben o t-shirtü almak istesem o markanın Antalya' da en az 10 adet bayisi var o bayilerden birine giderdim.

Ben Boyner Kurumsal kimliğine güvenerek Boyner'i gezerken ve Boyner markasına güvenerek aldım t-shirü, ancak kızımın t-shirtü ilk giymesinden 2 saat sonra t-shirtün ön kısmında iplik atmaları gördüm.

Fırat 70 Okunma

Cevaplar

 • Fırat27 Haziran 2013

  ben ne yazmışım sen ne cevap vermişin boyner :(( konuyu araştırmadığın ve klişe kes kopyala yapıştır cevap verdiğin içerikten belli.

 • Boyner Temsilcisi27 Haziran 2013

  Merhaba; Ürün hakkındaki şikayet, Boyner Mağazacılık’a iletilmesinden hemen sonra ürün tedarikçi firmaya gönderilmiş ve şikayet doğrultusunda incelenmistir. Yapılan test sonucuna göre üretim hatasının olmadıgı belirlenmiş ve bu bilgiler tüketiciye iletilerek şikayet cevaplandırılmıştır. Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

 • Fırat23 Haziran 2013

  Boyner'in resmi internet sitesine baktım direk olarak sorunu kendilerine yansıtayım diye, ancak doğrudan şikayetimi yazabileceğim bir bölüm bulamadım boyner sayfasında ve anladımki BOYNER KURUMSAL KİMLİĞİ MÜŞTERİDEN PARAYI ALANA KADARMIŞ, SONRASI İSE KOCAMAN BİR FİYASKOO...!!!

 • Fırat23 Haziran 2013

  tshörtü mağazaya götürdüğümde bana firmaya yollayacaklartını söylediler ve yaklaşık 25 gün sonra reddeildi gelin ürününüzü alın dediler -gidip oradaki ilgili çalışana ürünü firmadan değil BOYNERden aldığımı ve beniş firmayla muhatap etmemeleri gerektiğini mağduriyetimi boynerin gidermesi gerektiğini söyledim ve yine firmaya yollıcaz ürünü cevabını aldım sonrasında yine aynı standart cevap imalat hatasına rastlanmadı :((( ve boynerde beni anlayacak bi çalışan bulamadım sanırım anlayış sorunu var ben ürünü firmadan değil boynerden aldım boynerin benim mağduriyetimi gidermesi lazım dedim, en sonunda kendisinin mağaza müdürü olduğunu söyleyen bi şahısı getirdiler bana ve şahıs sorunu dinlemek yada anlamak yerine direk gardını alıp savunmaya ve sonrasındada saldırıya geçti, mağaza midirine diyorum, ben istesem antalyada o firmanın enaz 10 tane bayii var ordan alırdım ben ürünü firmadan yada firmanın bayinden almadım boynerden aldım, adamın cevabı "sizi dinlemiyorum bile,hakem heyetine gidin" bu cevabı aldıktan sonra boyner kimliğini daha iyi anladım ve açıkçası bu denli anlayışsız ve daha müşteriyle nasıl konuşulacağını bile bilmeyen bi şahısı mağaza müdürlüğü gibi bir pozisyonda ikame ettikleri için BOYNERİ KENDİ ÇAPIMDA KINADIM, VE YAŞADIĞIM TALİHSİZ OLAYI BAŞTA ÇOK ÜYALİ SOSYAL PAYLAŞIM SAYFALARI OLMAK ÜZERE GİRDİĞİM HER ORATMDA ANLATMAYA KARAR VERDİM. MÜŞTERİ HEZİMETİ DEDİKLERİ BU OLSA GEREK :))

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön