Boyner Ürün Teslim Edilmedi.

Eda A. |

Boyner'in internet sitesinden 19.07.2016 tarihinde aynı gün kargo ibareli 2 ayakkabı sipariş ettim. Bugün 27.07.2016 ve ürün hala hazırlık aşamasında görünüyor kargoya bile verilmedi. İnternet sayfasındaki bölümden konuyla ilgili form oluşturdum, telefonla aradım şikayet oluşturdum size döneceğiz dediler arayan olmadı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Sanal Market İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eda A.
  02 Ağustos
  10:49

  Ürün hala elime ulaştırılamadı ve muhatap bulamıyorum, sakın sakın bu siteden alışveriş yapmayın! Kurumsallık olmadığı gibi resmen dolandırıldım gibi parası kesildi ortada ürün yok, nasıl bir süreç işleyecek belli değil... Boyner adına kesinlikle güvenmeyin

 • Eda A.
  29 Temmuz
  09:30

  İletişime geçildi ama hala çözüm yok. Üstüne üstlük kafalarına göre iptal onayına soktular. Arayarak tekrar düzeltmeye çalıştım "bilgi vereceğiz size" lafından başka cevap alamıyorum. Hiç bu kadar kalitesiz bir internet satışı görmemiştim. Muhattaplar durumu bilmiyor, çözemiyor. Tedarik edemezsek iptal edeceğiz diyorlar, madem yok neden satışa sunuluyor. Ben Boyner deki ürünü almak için kampanyadaki başka bir ayakkabıyı kaçırdım ve şu an her halukarda zarardayım.

 • 27 Temmuz
  16:43

  Merhaba Eda A.,​

  Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır.

  Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız.

  Alışveriş Dostunuz,
  Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi​​