23 Nisan 2013

Boyner Ürün Değişim!

Boyner mağazasında aldığım Docker's marka pantolon, talimatlara uygun yıkadığım halde ilk yıkamada uzun beyaz çizgiler oluştu. Ürün değişimi için mağazaya götürdüğüm pantolonun üretimde hata olmadığı denilerek değişiminin mümkün olmadığı söylendi. Pantolonda oluşan bu deformasyondan dolayı giyilemeyeceğini söyledim ama firmadan onay almadan değiştirilmeyeceği söylendi. Boyner Mağazasından bu ürünün değişimin talep etmekteyim.

Erhan 280 Okunma

Cevaplar

  • Erhan24 Nisan 2013

    Iletilen cevapta üretim hatasının olmadığı söylendi ancak ürunun kullanımında da hata olmadığını belirttim.talimatlara uygun sekilde çıkardığım halde pantolon giyilemeyecek duruma geldi.pantolonu bu sekilde almam mümkün değil,bi çözüm bekliyorum.

  • Boyner Temsilcisi24 Nisan 2013

    Merhaba; Ürün hakkındaki şikayet, Boyner Mağazacılık’a iletilmesinden hemen sonra ürün tedarikçi firmaya gönderilmiş ve şikayet doğrultusunda incelenmistir. Yapılan test sonucuna göre üretim hatasının olmadıgı belirlenmiş ve bu bilgiler tüketiciye iletilerek şikayet cevaplandırılmıştır. Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

  • Erhan24 Nisan 2013

    Boynerden aldığım Docker's marka pantolon ilk yıkamada deformasyona uğradı, ürünü yıkama talimatına uygun yıkadığım halde (ters çevirme vs.) pantolonda uzun beyaz çizgiler oluştu. Ürünün değişimi için boyner mağazasına başvurdum. Bana dönüşlerde üretimde hata olmadığı, değişimin mümkün olmayacağı söylendi. Kullanımında hata olmadığını belirtip tekrar incelenmesini istedim, aynı dönüşü yaptılar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, herhangi bir şikayette üründen doğacak zararı müşterisinden tanzim etmeyen boyner mağazasından bu ürünün değişimini talep ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön