25 Ekim 2016

Boyner Tüketiciyi Yanıltıyor.

Boyner.com 'dan 23.10.2016 tarihinde 3 ayakkabının olduğu bir sepet oluşturdum, fakat satın almadım (ürünler indirimde görünüyordu, fakat indirimin bitiş tarihi falan yazmıyordu. Ayrıca bu ayakkabılara daha önceden de bakmıştım fiyatlar aynıydı). 2 tanesi İnci markaydı. Bir sonraki gün satın almak için siteye giriş yaptım, fakat sepetimdeki İnci markalı ürünlerin fiyatları neredeyse iki katına çıkarılmıştı. Daha sonra Boyner mağazasına giderek bir tanesini kontrol ettim. Fiyatı 99 TL idi. Yani sepeti oluşturduğum gününki ile aynıydı. (sitede ertesi gün 179 TL olmuştu). ***'da aynı ayakkabıyı buldum ve fiyatı 99 TL. Ayrıca yeni sezon bir ürünmüş ve etiket fiyatı buymuş. Yani indirim hiç uygulanmamış hali zaten 99 TL imiş. Boyner bu ayakkabının fiyatını 359 TL gösterip, üzerine indirim uygulanmış gibi gösterip müşteriyi kandırmaktadır.

Yasemin 102 Okunma

Cevaplar

  • Boyner Temsilcisi25 Ekim 2016

    Merhaba, Öncelikle iyi günler dilerim. Size yardımcı olabilmek için sizi aradım ancak bize iletmiş olduğunuz irtibat numarasından size ulaşamadım. Konuyla ilgili bilgi almak için bizi her gün 09:00-22:00 saatleri arasında 444 29 67 çağrı merkezi numaramızdan ya da her zaman [email protected]’den ulaşabilirsiniz. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

  • Yasemin 25 Ekim 2016

    Diğer ayakkabıyı da incideri.com dan kontrol ettim. O da yeni sezon bir ayakkaı ve onun da fiyatı 99tl. Boyner ise aynı ayakkbının etiket fiyatını 439 TL gösterip üzerine indirim uygulatıp 219 TL'den satıyor. Sepetin o gün ekran alıntısını yaptım kanıtım da var.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön