27 Temmuz 2013

Boyner Sorunumla İlgili Dönüş Yapılmıyor!

Boyner'e ait olan Altınyıldız ile ilgili bu sitede şikayetimi Boyner firmasına yazılı bildirdim. Aradan geçen epey bir süre yanıt vermediklerinden arama kararı verdim. Görüştükten sonra aranacağım belirtildi. Hala arayacaklar veya mailime yanıt verecekler. Boyner'in kurumsal kimliğine güvendiğimden, yasal yollara başvurmadan önce onları uyarmak istemiştim. Bizle ilgili değil deseler sorun yok da arayacağız diyerek böyle yapmaları sorun oluyor. Çok sık alışveriş yaptığım Boyner'i de bu gidişle terk edeceğim.

Serkan 83 Okunma

Cevaplar

 • Serkan 15 Ağustos 2013

  Teşekkürler Boyner. Altınyıldız'ın neden böyle olduğu anlaşıldı. Yanıt vermeyen bir de ilgili birime gönderdik diyen bir anlayış. Sizinle de işim bitti, yanıt vereceğiniz yok, artık kendimiz çözeceğiz sorunumuzu.

 • Serkan 05 Ağustos 2013

  Sistemden dolayı sürekli silinen mesajı tekrar yazdım, sonuç itibari ile aynı şeyleri ifade eden 3 mesaj yazmış oldum. Her neyse belki bu şekilde daha çok dikkat çeker. Umudum olmasa da!!!!

 • Serkan 02 Ağustos 2013

  Sayın Boyner yetkilisi. Şikayetimle ilgili ne yaptınız, ben hala anlamayamadım. Cevabınız üstte, siz okuyup anlayabiliyorsanız sorun yok da, ben hala ne yaptığınızı anlayamadım.

 • Serkan 30 Temmuz 2013

  Boyner tarafından konu hakkında bilgilendirilen mağaza ve ekibi hangi mağaza ve ekip. Açıkçası ben bu yanıttan hiçbir şey anlamadım. Altınyıldız mı bilgilendirildi. Eğer durum buysa, bilgilendirmenize gerek yoktu. Yeterince bilgililer ve de kusurlarını örtmekte yeterince maharetliler. O firma ile muhatap bile olmak istemem, kapısından dahi geçmeyeceğim, herkese de aynı şeyi anlatıyorum. Boyner kendi mağazasından birilerine iletti ise bakalım merakla bekliyorum nasıl bir tavır geliştireceklerini. Onlar da sorunu çözmezlerse, "ERİYEN KUMAŞ" özellikli pantolonu sergilemeleri için onlara gönderebilirim.

 • Boyner Temsilcisi30 Temmuz 2013

  Merhaba; Tüketicinin şikayeti,Boyner Mağazacılık’a iletilmesi sonucu ilgili mağaza ekibi konu hakkında bilgilendirilmiş tüketicinin şikayeti iletilmiştir. Bilginize... Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön