08 Mayıs 2013

Boyner Sorumluluk Almıyor!

Aralık ayında kış için mont almak üzere Çığlı Kıpa içerisinde bulunan Boyner mağazasına gittim, aklımda bir iki marka vardı onların üzerinde yoğunlaşmıştım ancak satış sorumlusu beni özellikle Columbia marka ürünlere yöneltince ben de kendisine güvenip Columbia marka 1 mont ve bir de polar aldım. Ancak zamanla mont ve polarda sorunlar oluştu , montun astarı dışarı sarktı , aynen bir kuyruk gibi. Ben nisan ayında Boyner'e iadeyi verince içim rahat nasıl olsa iade alırlar diye beklerken üretim hatası yoktur denerek tarafıma geri verildi.

Ben Boyner'den neden alışveriş yapıyorum? Firma sorun yok deyince , yök mü oluyor, Boyner beni korumak durumunda değil mi? Neden tüketici heyetiyle uğrasayım ki?

Osman 74 Okunma

Cevaplar

  • Osman 27 Haziran 2013

    Kesinlikle tekrar alisverisi dusunmuyorum cevreme de bu yonde telkinde bulunuyorum surekli

  • Boyner Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Merhaba; Ürün hakkındaki şikayet, Boyner Mağazacılık’a iletilmesinden hemen sonra ürün tedarikçi firmaya gönderilmiş ve şikayet doğrultusunda incelenmistir. Yapılan test sonucuna göre üretim hatasının olmadıgı belirlenmiş ve bu bilgiler tüketiciye iletilerek şikayet cevaplandırılmıştır. Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

  • Osman 10 Mayıs 2013

    1 haftadır ne arayan var ne soran , bu tip şirketler eninde sonunda batmaya mahkum maalesef. Çevremdeki herkese bunu ballandıra ballandıra anlatacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön