06 Ekim 2016

Boyner Skechers Ayakkabıyı İade Almadı...

06/08/2016 tarihinde Boyner Mağazacılık Akbatı AVM şubesinden Skechers marka 38 numara 339,00.-TL'ye spor ayakkabısı satın aldım. Spor ayakkabı alırken her zaman yarım ya da 1 numara büyük almaya gayret ederim. O gün ayakkabıyı ayağıma giydikten sonra satış elemanı ayakkabının ayağıma uygun olduğunu ve Skechers marka ayakkabıların kalıplarının büyük olduğunu söyleyerek beni ikna etti. Ben ayakkabıyı alarak tatile çıktım. Tatilde ayakkabıyı yürüyüş yapmak için ayağıma giydiğim gün her iki ayağımın arkası su topladı ve yara oldu. Tatilden dönünce de yürüyüş denemesi sonucu iki ayağımın arkası 1 saatin sonunda su topladı ve yara oldu. Ben de bunun üzerine 20/09/2016 tarihinde Boyner Migros AVM Beylikdüzü şubesine ayakkabıyı iade etmek istedim fakat 04/10/2016 tarihinde iadenin kabul edilmediği ve ayakkabının iade alınması söylendi. Bu durumda bende ücretimi iade talep ediyorum.

Reyhan 171 Okunma

Cevaplar

  • Reyhan'ın Teşekkür Mesajı26 Ekim 2016

    Boyner Müşteri hizmetleri benim mağduriyetimi giderdiği için ve konuyu çok kısa bir zamanda çözüme kavuşturdukları için teşekkür ediyorum.

  • Boyner Temsilcisi07 Ekim 2016

    Merhaba Reyhan Y., Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön