Boyner Sipariş İptali.

Melis D. |

30 Mayıs'ta internet üzerinden 2 ürün sipariş verdim. Teslimat süresinde gelmeyince 6. gün müşteri hizmetlerini aradım bana siparişimin depolardan sorulduğunu en geç 8 Haziran'da elimde olacağını söylediler. 8 Haziran'da siteden kontrol edip tekrar aradım bu sefer de bana 8 Haziran'da kargoya vereceklerini 9 Haziran'da anca geleceğini söylediler. O gün tekrar arayıp 9 Haziran sabahında kargoya verilip verilemeyeceğini sordum bana 9 haziranda ürünümü alamayacağımı söylediler. 10 Haziran günü tekrar kontrol etmek için siteye girdiğimde bir siparişimi iptal ettiklerini gördüm, mailime baktım bana hiçbir şekilde iptal edildiği bildirilmemiş. Aradım ne olduğunu sordum ürünü bulamadıklarını iptal ettiklerini söylediler. 11 gündür kargo bekliyorum fakat koskoca mağazada güya çantayı bulamadıkları için iptal ettiklerini ben aradığımda söylüyorlar. Bu sorumsuzluktan şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Sanal Market İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Haziran
  19:56

  Merhaba Melis D. ,​

  Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır.

  Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız.

  Alışveriş Dostunuz,
  Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Melis D.
  13 Haziran
  19:17

  Aramanıza yetişemedim daha sonra aradım fakat yardımcı olamayacaklarını tekrar aramanızı beklememi söylediler.

 • 13 Haziran
  19:10

  Merhaba Melis D.,

  Öncelikle iyi günler dilerim. Size yardımcı olabilmek için sizi aradım ancak bize iletmiş olduğunuz irtibat numarasından size ulaşamadım.

  Konuyla ilgili bilgi almak için bizi her gün 09:00-22:00 saatleri arasında 444 29 67 çağrı merkezi numaramızdan ya da her zaman online@boyner.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

  Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız.

  Alışveriş Dostunuz,
  Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi