07 Mayıs 2013

Boyner Renk Atması Oldu!

Ürün de çok az kullanılmasına rağmen ciddi renk atmaları ve açılmaları meydana gelmişti, çok koyu renkli olduğundan kapalı ortamda fark edilmesi güç ancak güneş ışığında gözle görülür renk atmaları mevcuttu.Bunun üzerine ürünü satın almış olduğum Ankamall Boyner mağazasına götürdüm.

Bana yetkili firmaya göndereceklerini ve sonucun 15 gün içinde belli olacağı söylenmesine rağmen 11/04/2013'de verdiğim ürüne cevap 06/05/2013 tarihinde geldi kabul edilmemiştir diye sadece bir kez yıkanan bir pantolondaki renk atması nasıl kullanıcı hatası olur anlamıyorum neye dayanarak iptal ettiler onu da bilmiyorum, yıllardır Boyner'den alış veriş yaparım güvenimi sarsmıştır, Tüketici haklarına gideceğim !

Kemal 39 Okunma

Cevaplar

  • Boyner Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Merhaba; Ürün hakkındaki şikayet, Boyner Mağazacılık’a iletilmesinden hemen sonra ürün tedarikçi firmaya gönderilmiş ve şikayet doğrultusunda incelenmistir. Yapılan test sonucuna göre üretim hatasının olmadıgı belirlenmiş ve bu bilgiler tüketiciye iletilerek şikayet cevaplandırılmıştır. Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön