28 Mart 2013

Boyner Reebok Yanlış Verilen Ayakkabı Modeli!

26 Mart 2013 13:3820. 03. 2013 günü satın aldığım daha önceden aynı ayakkabı 3 defa kulandım ayağımdaki rahatsızlığa iyi geldiği için bilerek satın aldığım reebok damix taban ayakkabı reyondaki satış yapan elamanın bana yanlış ayakkabı verdiğini verdiği ayakkabının benim 1 hafta önceden baktığım ve daha önce 3 defa kullandığım ayakkabının yandaki çizgilerden dolayı farklı bir ayakkabı olduğunu farkettim .

Sorduğum aynı olduğun bu ayakkabının yazlık modeli olduğunu aynı diye verdi ama 2 gün sonra ayakta duramayacağım şekilde rahatsızlık verdi değişmeye gittiğimde bana giyilmiş ayakkabıyı değiştiremeyiz dediler giymeden nasıl anlayabilirim dediğimde ise evde 1 saat giy dolaş o zaman anlayabilirdin diye cevap.

Kemal 57 Okunma

Cevaplar

  • Boyner Temsilcisi29 Mart 2013

    Merhaba; Ürün hakkındaki şikayet, Boyner Mağazacılık’a iletilmesinden hemen sonra ürün tedarikçi firmaya gönderilmiş ve şikayet doğrultusunda incelenmistir. Yapılan test sonucuna göre üretim hatasının olmadıgı belirlenmiş ve bu bilgiler tüketiciye iletilerek şikayet cevaplandırılmıştır. Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön