Boyner Parfüm Ürünümü İade Almıyor!

Elif B. |

· 17.03.2013 tarihinde Metrocity Boyner mağzasından almış olduğum Versace markalı parfümün sıkıldığı anda dair kokusunun olmadığı gerekçesi ile geri iadesini ya da değişimini istedim. Görevli bey paketi açıp parfümü kullandığım için (ki iki kez sıktım sadece) iade olmayacağını teste göndereceklerini ona göre sorun var denirse iade yada değişim yapabileceklerini söyledi.

Parfüm paketini açmadan kokusunun olup olmadığını nasıl anlayabilirdim? 179tl verdiğim parfümün ne kokusu ne kalıcılığı var üzerine bir de bu kadar süre bekletilerek mağdur durumda bırakılıyorum.Boyner gibi bir mağazadan bu tarz bir mağduriyette bırakılacağımı hiç tahmin etmezdim. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum

Etiketler :

Ürün Kalitesi Ürün İade Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elif B.
  16 Nisan
  09:04

  boynerdeki yetkili arayıp ürünümün testden olumsuz olarak döndüğünü gelip ürünü teslim alabileceğimi söyledi.onlara göre parfümde hiç sorun yokmuş istersem hakem heyetine başvurabilirmişim. şikayetvarda msj otomatik geliyor öyle 3 günde çözülmedi olay yani. cts leri de saymazsak 16 işgünü geçti. ve haberdar olmak için sürekli ben aramak zorunda kaldım.sonuç bu ürünle başbaşayım kullanamıyorum tabi. bunu öğrenmem biraz pahallıya mal olsada boynerden bir daha alışveriş yapmayacağım..

 • Elif B.
  01 Nisan
  15:36

  Standart cevap ..
  Ürün hakkında bana bilgi filan verilmedi henüz. "Şikayetiniz cevaplandı" mesajına istinaden ben firmayı arayıp sordum (belki bana ulaşamamışlardır diye) hala teste gönderdikleri firmadan cevap gelmediği önümüzdeki bir kaç gün içinde sonuçlanacağını söylediler. Arayacaklarmış bekliyorum..

 • 01 Nisan
  14:37

  Merhaba;

  Ürün hakkındaki şikayet, Boyner Mağazacılık’a iletilmesinden hemen sonra ürün tedarikçi firmaya gönderilmiş ve şikayet doğrultusunda incelenmistir.

  Yapılan test sonucuna göre üretim hatasının olmadıgı belirlenmiş ve bu bilgiler tüketiciye iletilerek şikayet cevaplandırılmıştır.

  Boyner Büyük Mağazacılık
  Müsteri İlişkileri