Boyner Pantolon Daha Yıkanmadan Soldu!

Alişan A. |

Rize Boyner şubesinden aldığım Loft marka pantolon bir 1 aylık bir süreçte hiç yıkanmamasını rağmen soldu. Ankara'da yaşadığım için ürünü Ankamall Boyner şubesine teslim ettim. 20 günlük bir süreç içerisinde bana dönüş yaptılar ve kullanıcı hatası olduğunu bildirdiler üstüne üslük ürünün tüketici haklarına verebilirsiniz diyerek dalga geçer tarza benimle iletişim kurdular.

Pantolonun arka cep kısımları diz kısımları ve dikişlerin birleştiği orta kısım resimlerde görüldüğü gibi olmuştur. Ürünün değişimini ya da iadesini talep ediyorum. Daha ciddi kurumlara başvurmadan önce Yetkili birilerinin bu işe el atmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Eksik/Kusurlu Teslimat Garanti İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alişan A.
  14 Nisan
  20:02

  Siz benimle dalga mı geçiyorsunuz? Defolu ürün mü sattınız diyorum bana? Diyorum ki sattığınız 140 TL\'lik ürün bir ayda soldu diyorum. Bana 1 yıl garanti ne için veriyorsunuz? Müşterinin pantolonun defolu mu değil mi olduğunu anlaması için mi garanti veriyorsunuz?Yeter artık lütfen gerekeni yapın. Beni daha üst mecralarla uğraştırmayın!

 • 14 Nisan
  11:14

  Merhaba;

  Konu hakkında ilgili şikayet, Boyner Mağazacılık’a iletilmesinden hemen sonra ürün alınarak tüketicinin yönlendirmesi doğrultusunda incelenmistir.

  Yapılan test sonucunda üründe herhangi bir üretim hatasının olmadıgı belirlenmis ve bu bilgiler tüketiciye iletilerek şikayet cevaplandırılmıştır.

  Bilginize…
  Boyner Büyük Mağazacılık
  Müsteri İlişkileri