13 Nisan 2015

Boyner Pantolon Daha Yıkanmadan Soldu!

Rize Boyner şubesinden aldığım Loft marka pantolon bir 1 aylık bir süreçte hiç yıkanmamasını rağmen soldu. Ankara'da yaşadığım için ürünü Ankamall Boyner şubesine teslim ettim. 20 günlük bir süreç içerisinde bana dönüş yaptılar ve kullanıcı hatası olduğunu bildirdiler üstüne üslük ürünün tüketici haklarına verebilirsiniz diyerek dalga geçer tarza benimle iletişim kurdular.

Pantolonun arka cep kısımları diz kısımları ve dikişlerin birleştiği orta kısım resimlerde görüldüğü gibi olmuştur. Ürünün değişimini ya da iadesini talep ediyorum. Daha ciddi kurumlara başvurmadan önce Yetkili birilerinin bu işe el atmasını talep ediyorum.

Alişan 226 Okunma

Cevaplar

  • Alişan 14 Nisan 2015

    Siz benimle dalga mı geçiyorsunuz? Defolu ürün mü sattınız diyorum bana? Diyorum ki sattığınız 140 TL'lik ürün bir ayda soldu diyorum. Bana 1 yıl garanti ne için veriyorsunuz? Müşterinin pantolonun defolu mu değil mi olduğunu anlaması için mi garanti veriyorsunuz?Yeter artık lütfen gerekeni yapın. Beni daha üst mecralarla uğraştırmayın!

  • Boyner Temsilcisi14 Nisan 2015

    Merhaba; Konu hakkında ilgili şikayet, Boyner Mağazacılık’a iletilmesinden hemen sonra ürün alınarak tüketicinin yönlendirmesi doğrultusunda incelenmistir. Yapılan test sonucunda üründe herhangi bir üretim hatasının olmadıgı belirlenmis ve bu bilgiler tüketiciye iletilerek şikayet cevaplandırılmıştır. Bilginize… Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön