23 Kasım 2015

Boyner Online Kullanılmış Kozmetik Ürünlerini Satıyor.

20.10.2015 tarihinde 970517 No.lu siparişimde aldığım makyaj malzemesi kullanılmış çıktığı için Boyner mağazasına gidip değiştirmiş ve bir şikayet dilekçesi oluşturmuştum. Bununla ilgili bana geri dönüş yapan olmadı. 18.11.2015 tarihinde 1025362 No.lu siparişimde aldığım kozmetik ürünüde kapağı açık ve bariz şekilde kullanılmış olarak geldi. Bu ayıplı ürünü değiştirmek için mağazaya gittiğimde, müşteri olarak zaten mağdur olmuşken; bir de mağaza çalışanlarına dakikalarca dil dökmek ve beklemek zorunda bırakıldım. Sonuçta değişim yapıldı ama bu seferde ilgili alışverişte kazandığım 50 TL Hopi para silinmiş. Firmanın kendi ayıbı yüzünden ben hem vakit hem de para kaybetmiş oldum.

Özlem 106 Okunma

Cevaplar

  • Özlem 29 Kasım 2015

    İlgili mağazadan, Hopi Paranın geri yükleneceğini söylemek için aradılar ancak; bir haftadır kendilerini defalarca aramama rağmen sorun çözülmedi ve geri yükleme yapılmadı. Şikayetimin başlığını oluşturan "kullanılmış ürün satılması" konusuna ise hiç kimse değinmedi. Yukarıdaki gibi "tüketicinin şikayeti cevaplanmıştır" şeklinde otomatik cevaplar yazarak sorunlar çözülmüyor. Müşteri memnuniyetini önemsemeden de "Büyük Mağazacılık" gibi unvanlar kullanmak anlamsız ve komik oluyor.

  • Boyner Temsilcisi25 Kasım 2015

    Merhaba; Tüketicinin şikayeti,Boyner Mağazacılık’a iletilmesi sonucu ilgili mağaza ekibi konu hakkında bilgilendirilmiş tüketicinin şikayeti cevaplanmıştır. Bilginize... Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön