Boyner Online Kullanılmış Kozmetik Ürünlerini Satıyor.

Özlem Ş. |

20.10.2015 tarihinde 970517 No.lu siparişimde aldığım makyaj malzemesi kullanılmış çıktığı için Boyner mağazasına gidip değiştirmiş ve bir şikayet dilekçesi oluşturmuştum. Bununla ilgili bana geri dönüş yapan olmadı. 18.11.2015 tarihinde 1025362 No.lu siparişimde aldığım kozmetik ürünüde kapağı açık ve bariz şekilde kullanılmış olarak geldi. Bu ayıplı ürünü değiştirmek için mağazaya gittiğimde, müşteri olarak zaten mağdur olmuşken; bir de mağaza çalışanlarına dakikalarca dil dökmek ve beklemek zorunda bırakıldım. Sonuçta değişim yapıldı ama bu seferde ilgili alışverişte kazandığım 50 TL Hopi para silinmiş. Firmanın kendi ayıbı yüzünden ben hem vakit hem de para kaybetmiş oldum.

Etiketler :

Eksik/Kusurlu Teslimat Sanal Market İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özlem Ş.
  29 Kasım
  16:14

  İlgili mağazadan, Hopi Paranın geri yükleneceğini söylemek için aradılar ancak; bir haftadır kendilerini defalarca aramama rağmen sorun çözülmedi ve geri yükleme yapılmadı. Şikayetimin başlığını oluşturan "kullanılmış ürün satılması" konusuna ise hiç kimse değinmedi. Yukarıdaki gibi "tüketicinin şikayeti cevaplanmıştır" şeklinde otomatik cevaplar yazarak sorunlar çözülmüyor. Müşteri memnuniyetini önemsemeden de "Büyük Mağazacılık" gibi unvanlar kullanmak anlamsız ve komik oluyor.

 • 25 Kasım
  09:55

  Merhaba;

  Tüketicinin şikayeti,Boyner Mağazacılık’a iletilmesi sonucu ilgili mağaza ekibi konu hakkında bilgilendirilmiş tüketicinin şikayeti cevaplanmıştır.

  Bilginize...

  Boyner Büyük Mağazacılık
  Müsteri İlişkileri