21 Ekim 2016

Boyner Olmayan Ürünü Satıp İptal İçin Aramamı İstediler.

Boyner.com.tr sitesinde bir bot siparişi verdim, bir hafta oyaladılar, "Ürün stoklarımızda yok tedarik edip göndereceğiz" diye. Bir hafta sonra sipariş durum kısmında "iptal onayında" yazısını gördüm. Mesaj gönderdim, cevap olarak ürün olmadığından iptal edileceği ve onları aramam gerektiği yazıldı. Olmayan ürünü neden satıyorsun devamında da iptal için neden ben uğraşıyorum?

Göknur 204 Okunma

Cevaplar

 • Göknur31 Ekim 2016

  Şaka gibi. 15 gündür iptal onayında olan ürünü bugün kargoya verdiler, sonunda ürünü tedarik ettiler ve yollamaya karar verdiler, benim iptal için attığım tüm mesajlara rağmen bir arama gereği bile duymadılar, buradan monolog yapıyorum diyaloga geçemiyoruz çünkü. Artık istemediğim bir ürün gönderiliyor.

 • Göknur31 Ekim 2016

  Arayan soran yok. Siparişimin üzerinden 18 gün geçti, siparişim hala "iptal onayında" görünüyor. Telefon ettim ama meşgul ulaşamıyorum. Mesajlara zaten cevap vermiyorlar.

 • Göknur27 Ekim 2016

  Şimdi baktım Boyner ile ilgili benim gibi sorun yaşayan çok kişi var. Boyner in yaptığı şu bence; olmayan ürünleri satıyorlar, önce hazırlanıyor diye 1 hafta kadar oyalıyorlar, sonra müşteri arayıp sorduğunda ürün stokta yok diyorlar, sonra ek süre istiyorlar en az 1 hafta da böyle geçiyor, sonra tekrar ürün yok iptal oluyor. İptal aşaması derken, müşteri defalarca arıyor mail atıyor bu arada. En az 3 hafta geçiyor. Peki bu durumda mağdur olan kim, vaktini harcayan, parasını geri almaya çalışan, tabii ki de müşteri. Boyner hatasını telefi etme yoluna gitmiyor. Kızım 15 gündür aldığımız botu bekliyor. Başka istemiyorum diyor. İptal ise iptal edin de başka bir yerden alayım botu. Güvenilir diye Boyner tercih etmiştim yanıldım maalesef.

 • Göknur27 Ekim 2016

  Evet çözüm sunuldu da. Çözüm gerçekleşmedi. Siparişim için ek süre istediniz, 1 hafta geçti arayan soran yok. Boyner.com.tr de siparişim durum kısmında "iptal onayında" yazıyor. Tekrar başa döndük. 15 gün oldu siparişimi vereli bir arpa boyu yol alamadık.

 • Boyner Temsilcisi21 Ekim 2016

  Merhaba Göknur Ş.,​ Talebiniz ile ilgili görüşülerek çözüm sunulmuştur. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön