Boyner Ödeme Alıp Ürünler Teslim Edilmiyor.

Ceyda A. |

2 hafta önce Boyner'den Nike marka spor ayakkabı sipariş ettim. 2 /4 iş günü tedarik süresi dediler. Tedarik süresi biteli 1 hafta oldu. Her gün arıyorum müşteri iletişim merkezindeki kişiler şikayetimi aldığını şikayet departmanın arayacağını iletmesine rağmen 1 haftadır kimse aramadı. Daha önce de 12549** numaralı ürünümü yine kendi kafalarına göre ürünü tedarik edemedikleri için iptal etmişler. İnternet sayfasında ürün hazırlanıyor konumunda 10 gün sonra ben aradım ve "sizi aramışlardır ulaşamamışlardır" cevabı aldım. Telefon dökümlerini istedim ona da geri dönüş alamayıp tekrar sipariş verdim bu kadar kötü bir firma görmedim resmen ödeme alıp ürünü göndermiyorlar. Tüm kayıtları alıp Tüketici Mahkemesi'ne başvuracağım bu süreçte belkide benim paramı çalıştırıyorlar. Hakkımı sonuna kadar arayacağımdan emin olabilirsiniz. Gerçekten yazıklar olsun!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Sanal Market İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mart
  17:14

  Merhaba Ceyda Açıcı,​

  Talebiniz ile ilgili çözüm sunulmuştur.

  Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız.

  Alışveriş Dostunuz,
  Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Ceyda A.
  16 Mart
  08:49

  Evet bugün bu saat oldu hala ne arayan var ne soran dün kendini bilmez müşteri iletişim merkezi yetkisi olan züleyha hanım da geri dönecekti yine yı şekilde kendini yetkili olarak tanıtan emre bey ve kaan bey de gerçekten ben artık bir şey söylemek istemiyorum dün kayıtlarımı istiyorum ben artık yasal sürece başvuracağım bu kadar terbiyesizlik yeter bu bariz resmi hırsızlıktan öte değil... .

 • 14 Mart
  18:13

  Merhaba Ceyda Açıcı,

  Öncelikle iyi günler dilerim. Size yardımcı olabilmek için konu ile ilgili en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçeceğim.

  Bize her gün 09:00-22:00 saatleri arasında 444 29 67 çağrı merkezi numaramızdan ya da her zaman online@boyner.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

  Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız.

  Alışveriş Dostunuz,
  Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi