Boyner Müşteriye Vermediği Önem!

Emel K. |

Ben Forum Trabzon'un Boyner mağazasından 03.07.2014 tarihinde 281.97 kuruşluk 3 adet mavi markalı pantolon aldım. Eve geldiğimde pantolonların 2 sinin bedenlerinin aynı fakat çok fazla bir şekilde kalıplarının farklı olduğunu anladım yaklaşık 2 hafta içerisinde durumumu bildirdim Boyner'e ve değişimi kabul etmedi ama tüketici olarak 1 ay içerisinde ürünlerimin iade hakkımın olduğunun farkındaydım. Mavi ile defalarca görüşmeme rağmen Boyner'den cevap alamadıklarını söylediler.

Sonuçta 2 hafta önce Boyner ile görüştüm durumumu bildirdim hala dönecekler 3 ay oldu neyi bekliyorlar anlamıyorum. Böyle büyük bir firmaya böyle bir muameleyi yakıştıramadım. Yakın çevreme de tavsiye etmiyorum.

Etiketler :

Ürün Değişim Ürün İade Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emel K.
  10 Kasım
  11:05

  Mağazacılık anlayışı ve sattığı ürünün arkasında olmaması mağazanın kalitesini ve önemini gösterir 0 bile çoktur böyle bir mağazaya bence

 • Emel K.
  10 Kasım
  10:59

  Peki boyner mağazacılık grubuna soruyorum bir tüketici ürün aldığında 1 ay içerisinde herhangi bir nedenle iade hakkı varken bu olayı zaman aşımına uğratıp ta nasıl olur da burada böyle bir açıklama yapabiliyorsunuz hangi hakla kesinlikle boyner mağazacılık gurubunu kınıyorum ve tüketici haklarına şikayetimi bildiricem

 • 07 Kasım
  09:10

  Merhaba;

  Ürün hakkındaki şikayet, Boyner Mağazacılık’a iletilmesinden hemen sonra ürün tedarikçi firmaya gönderilmiş ve şikayet doğrultusunda incelenmistir.

  Yapılan test sonucuna göre üretim hatasının olmadıgı belirlenmiş ve bu bilgiler tüketiciye iletilerek şikayet cevaplandırılmıştır.

  Boyner Büyük Mağazacılık
  Müsteri İlişkileri