Uğur Y. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler

Boyner Müşteri Hizmetleri.

Uğur Y. |

Boyner mağazası ve müşteri hizmetleri telefonlara bakmazlar ve müşteriye iyi davranmazlar. Özellikle kendim gittim 7 veye 8 dakika bekledim aynı şekilde izledim ve gördüm telefonlar açıp kapatırlar sonrada "of bu telefonlar susmaz mı lanet olsun en sonunda bu fişi yerinden sökeceğim" gibi cümleler yapıyorlar ve iade yaparken veya ürünle bir sorun olursa çok kaba bir şekilde davranıyorlar müşterini ürünü kaba bir şekilde masa atarlar veya alıp masa arkasında kendi bölüm kısmına yere atıyorlar hatta bir müşteri "neden böyle yapıyorsun hanımefendi" diyor o da savunması şöyle "şikayet et veya tüketici haklarını şikayet ediniz" diye set cümle bir şekilde diyalog halindeler lütfen Boyner ailesi olarak bir müfettiş gönderip bu konuda gizli bir müşteri olarak gidip görsün bu olayları yaşasın ama bu şikayetler üzerinde inceleme yapsın.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur Y.
  30 Ekim
  12:36

  İlginizden dolağı teşekkürler

 • Uğur Y.
  20 Eylül
  18:01

  Teşekkürler

 • 19 Eylül
  16:19

  Merhaba Uğur Y.,​

  Talebiniz ile ilgili görüşülerek çözüm sunulmuştur.

  Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız.

  Alışveriş Dostunuz,
  Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

 • 18 Eylül
  15:05

  Merhaba Uğur Y.,

  Öncelikle iyi günler dilerim. Size yardımcı olabilmek için sizi aradım ancak bize iletmiş olduğunuz irtibat numarasından size ulaşamadım.

  Konuyla ilgili bilgi almak için bizi her gün 09:00-22:00 saatleri arasında 444 29 67 çağrı merkezi numaramızdan ya da her zaman online@boyner.com.tr’den
  ulaşabilirsiniz.

  Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız.

  Alışveriş Dostunuz,
  Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi