27 Ekim 2016

Boyner Mağazada Müşteriye Gösterilen Değer Sıfır...

10.10.2016 tarihinde Adidas kids reyonu 36.5 numara Superstar beyaz siyah ayakkabı için HTS yaptırdım. HTS'nin bana 1 hafta süreyle geleceği hakkında bilgi verildi. 25.10.2016 tarihinde Boyner mağazasına gidip ürün hakkında bilgi almak isteyince ürünün gelmediğini ve gelme imkanının düşük olduğunu bana beyan ettiler. Bu durumda bu ürün gelmedi ve gelmeyecekse bana neden bir arama ya da bir mesaj şeklinde bilgi verilmiyor. Aynı ayakkabıdan 3 adet almıştım şimdi 3'ünü de geriye iade edeceğim. Boyner'in müşterisine verdiği değer gözler önünde. Bu gidişle müşteri memnuniyeti sunmazsanız millete yakında batmanız çok yakındır.
Kurumsallıkta aşırı geriden gelen bir marka olmakla birlikte çalışan personel ve yönetici kadrosu da bu konumda suçlu durumda. 15 gün geçmesine rağmen insan 1 telefon edip ürününüz bu durumdan gelemedi diyemez mi? Acınacak haldesiniz ve size acıyorum gerçekten.

Mert 100 Okunma

Cevaplar

  • Boyner Temsilcisi29 Ekim 2016

    Merhaba Murat Y.,​ Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi​​

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön