23 Şubat 2016

Boyner Loft Marka 6 Adet T-Shirtime El Konuldu!

Boynerin 44409** No.lu telefonunu arayarak Loft marka 110095 sipariş No. ile aldığım 2 adet, 1100** sipariş No. ile aldığım 4 adet beyaz renkli t-shirt üretim hatalarından dolayı Loft marka armasının kumaşı boyadığı ve kullanılamaz durumda olduğunu söyledim. Telefondaki müşteri temsilcisine sipariş numaralarını verdim. Bana verilen cevapta; "ürünlerin mevcut olduğu ve değişim formu doldurarak kendilerine göndermemi" istedi. (ses kayıtlarından kontrol edilebilir).

Değişim formu doldurarak gönderdim. Ben değişim beklerken indirim ve 2. ürün indirimi ve hediye çeki kullanarak aldığım ürünlerin hemen iadesini yaptılar oysa ben değişim ve iade formuna büyük puntolarla iade değil değişim yapılacak diye yazdım.

Ayrıca bir kağıda iade yapılmayacak değişim yapılacak diye 2. bir not yazdım. Buna rağmen onayım alınmadan iade yaptılar, aynı ürünler hala satışta mevcuttur.

Mehmet 126 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 18 Mart 2016

  Bir firma milyonlarca liralık reklam yapıyor. Bir müşterinin şikayeti reklamın binlerce lirasını götürüyor. Genede müşterinin haklı olduğu konulara duyarsız kalıyorlar. Demek ki yönetenler yönetimden habersiz kişiler.

 • Mehmet 26 Şubat 2016

  Koskoca YKM Boyner firması resmen el koyduk diyor yazıklar olsun

 • Boyner Temsilcisi25 Şubat 2016

  Sayın yetkili, Müşterimize gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla.

 • Boyner Temsilcisi23 Şubat 2016

  Sayın Yetkili, Müşterimize gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön