16 Nisan 2013

Boyner Limon Companyden Aldığım Ürünler Kalitesi Düşük Çıktı!

Boyner mağazasından aldığım iki adet limon company t-shirt ikisinde de sorun çıktı birinde kumaşında açılma diğerinde ise süsleme olan taşında düşme oldu, her ikisini de yaklaşık 2 hafta önce Fişno: 1563248, 1563249 ile incelemeye gönderdik nasıl bir inceleme ise bana red cevabı dönmüşler açıkcası hem boynere olan inancım hemde limon company'nin kalitesinden kuşkuya düşmüş durumdayım.

Boynerden gerçek anlamda büyük meblağlarla alışveriş yapan bir müşteriyim ama bir kaç defa kullandığım her iki t-shirttede bu şekilde bir sorun olunca beni üzmeden bunların iadesini alacağını düşünmekteydim. Lütfen gözümdeki müşteri memnuniyeti temasını zedelemeden benim mağduriyetimi gideriniz.

Burcu 42 Okunma

Cevaplar

  • Boyner Temsilcisi18 Nisan 2013

    Merhaba; Tüketicinin ürünüyle ilgili şikayeti, Boyner Mağazacılık’a iletmesinden hemen sonra ürün mağaza tarafından alınarak şikayeti doğrultusunda incelenmistir. Müşteri memnuniyeti sağlanması adına ürünün iade işlemi yapılmış olup bu bilgiler tüketiciye iletilerek şikayet cevaplandırılmıştır. Bilginize… Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön