31 Ekim 2016

Boyner Kusurlu Parfüm Gönderdi...

Kalıcılığıyla ünlü bir parfüm aldım fakat hiç ama hiç kalıcı değil. Dakikalar içerisinde yok oluyor koku. Kesinlikle sahte ya da eski olduğunu düşünüyorum kesinlikle. Paramla rezil oldum resmen!

Ayşe 350 Okunma

Cevaplar

 • Ayşe 31 Ekim 2016

  Bu kadar hızlı olacağını tahmin etmemiştim. Boyner bana, aileme ve çevreme ne kadar profesyonel bir firma olduğunu kanıtladı. Hizmetten çok memnun kaldım. Bundan sonra parfüm alışverişimin hepsini bu firmadan yapmaya karar verdim.

 • Ayşe'nin Teşekkür Mesajı31 Ekim 2016

  Boyner mağazası çok kısa bir süre içerisinde bana dönüş yaptı ve olumlu bir sonuç aldım. Tüm Boyner şirketine teşekkürlerimi sunuyor başarılarının devamını diliyorum.

 • Boyner Temsilcisi31 Ekim 2016

  Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşülerek çözüm sunulmuştur. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Boyner Temsilcisi31 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Talebinizi aldık, bütün işlerimizi bir kenara bırakıp size yardımcı olmaya odaklandık. En kısa sürede çözümümüz ile ilgili size bilgi vereceğiz. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an [email protected]’ den ulaşabilirsiniz. Güzel günler dileriz. Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön