21 Şubat 2013

Boyner Koşulsuz Müşteri Mutluluğu!

Boyner Grup ve Altınyıldız markası sitelerinde mevcut olan temel çalışma ilkelerinden ilki olduğunu söyledikleri koşulsuz müşteri mutluluğu ilkesini yerine getirmeyerek tüketiciyi aldatmaktadırlar. Sitelerinde sıkça dile getirdikleri dünya çapında üstün kalite standartları ve öncelikli müşteri mutluluğu prensiplerine aykırı davrandıkları bir gerçektir.

Ayrıca kendilerine gönderilen mail ya da online mesajlara ya da şikayetlere ekli yorumlara cevap verme nezaketinde bile bulunmamaktadırlar.

Nail 81 Okunma

Cevaplar

  • Nail27 Şubat 2013

    Zannımca Boyner Gruba ait tüm firmalarda standartve çözüme dönük olmayan ve koşulsuz müşteri mutluluğu hususunda açıklama yapamayan bir tutum var. Sonuç itibariyle şikayete ilişkin bir cevap ya da bilgilendirme yoktur. Ayrıca kendilerini ilçe hakem heyetine şikayet etmekteyim. Bununla birlikte, tüketiciyi aldatıcı ifadeden ötürü dava edeceğimi de bilmelerini isterim.

  • Boyner Temsilcisi25 Şubat 2013

    Merhaba; Tüketicinin şikayeti,Boyner Mağazacılık’a iletilmesi sonucu ilgili departman konu hakkında bilgilendirilmiş tüketicinin şikayeti cevaplanmıştır. Bilginize... Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön