02 Şubat 2015

Boyner Kelebek Günü Ve Sonraki Günde Yaşanan Personel Davranışları.

Dün Marmara park mağazasında her ayın son günü yapılan Kelebek indirimi kapsamındaki ürünlerin bir kısmını alıp bir kısmına da depodan bakılmasını rica ettim. Oradaki personel hanım son derece umursamaz bir tavırla devamının olmadığını, depoya gidip bakmaya gerek olmadığını söyledi. Bugün tekrar gittiğimde ise reyonda eksik ürünlerimin hepsinin bulunduğunu gördüm. Ürünlerin bugün gelmiş olabileceğini söylediler. Daha geçen hafta farklı bir ürün olayında pazar günleri ürün transferi olmadığını söylediler. Bugün başka bir hanıma söylediğimde kendisi beni dövecekti neredeyse ürünlerin bugün olduğunu söylediğimde. Anlam veremiyorum kelebek günlerinde her saat gidip ürün takibi yapmak mı gerekiyor?

Zeynep 1.240 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep12 Şubat 2015

    Bana şikayetimle ilgili sadece geri dönüş yapıldı ne olduğunu anlamak için. Herhangi bir sonuç gelmedi maalesef. Şikayetin cevabı sadece ''anlıyorum mudur''?

  • Boyner Temsilcisi03 Şubat 2015

    Merhaba; Tüketicinin şikayeti, Boyner Mağazacılık’a iletilmesi sonucu müşteri konu hakkında bilgilendirilmiş, şikayet cevaplanmıştır. Bilginize... Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön