09 Mayıs 2016

Boyner Kampanya Çilesi, İndirim Eziyeti!

Hafta sonu Boyner mağazasında Dockers'tan bir şort beğendik. Şort 150 lira, alıp çıkacağız. Hemen çaresiz tezgahtar kampanyaları hatırlatma görevini yerine getiriyor. 150 liralık alışveriş karşılığında şu kadar hediye çekiniz var bu kadar indiriminiz var.

Tutar cazip 150 liraya 50 lira mı ne. O kısmını da kampanyanın laf ebeliğinden tam olarak anlayamıyoruz. 50 lira çek mi, %50 indirim mi... "e iyi dedik o zaman aynı şortun başka bir rengini daha alalım" Şort 150 lira diyorum ama tam değil. 149,90 TL.

"Bunu tamamlamak için üzerine bir şey alırsınız beyefendi" dediler. Çorap aldık 13-15 liraya. Evet beyefendi, indirimi aldınız, ama bunu kullanmak için 150 lirayı tamamlamanız lazım dediler. Tabi şortun diğer rengi de yine 149,90 TL. Aslında 150 liraya şort almaya razı olan biz, bu kampanya eziyeti sonucunda ilk satın aldığımız şortu da iade ederek mağazayı terk ettik. Bilesiniz istedim.

Yavuz 120 Okunma

Cevaplar

  • Boyner Temsilcisi10 Mayıs 2016

    Merhaba Yavuz Öztürk,​ Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön