Boyner İnternetten Aldığım Ürünü Kafasına Göre İptal Ediyor!

Emin Buğra T. |

29.04.2016 tarihinde Boyner internet mağazalarından 1 adet ayakkabı aldım ve kredi kartımla 4 taksitli olarak ödedim. 02.05.2016 tarihinde müşteri temsilcisiyle görüşmemde 2 gün daha beklememi söylediler. Fakat 1 gün sonra siparişim iptal edilmiş ve ücreti kredi kartıma geri yatırılmış.

Müşteri temsilcisini aradığımda bankanız iptal etmiş diye bana yalan söylediler! Bankamla yaptığım görüşmede bankanın herhangi bir iptal işlemi yapmadığını zaten satışı yapılmış bir işlemin 4 gün sonra bankanın hiçbir şekilde iptal etmeyeceğini ayrıntılara baktığında bu işlemin Boyner mağazaları tarafından yapıldığını ve ücretinin geri iade edildiği öğrendim. Boyner hem ürünü zamanında ulaştırmıyor, hem işlemimi iptal ediyor hem de yalan söylüyor. Bu kadar mı düştünüz?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Sanal Market İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Mayıs
  11:07

  Merhaba Emin Buğra Taşkın,​

  Talebiniz ile ilgili görüşülerek çözüm sunulmuştur.

  Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız.

  Alışveriş Dostunuz,
  Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

 • 05 Mayıs
  10:37

  Merhaba Emin Buğra T. ,

  Öncelikle iyi günler dilerim. Size yardımcı olabilmek için sizi aradım ancak bize iletmiş olduğunuz irtibat numarasından size ulaşamadım.

  Konuyla ilgili bilgi almak için bizi her gün 09:00-22:00 saatleri arasında 444 29 67 çağrı merkezi numaramızdan ya da her zaman online@boyner.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

  Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız.

  Alışveriş Dostunuz,
  Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi