20 Ekim 2016

Boyner İncelemeye Bile Gönderilmeyen Ürün!

Cepa Boyner mağazanızdan aldığım ürünün kısa sürede genel deformasyona uğraması ve birçok yerinde sökükler oluşması üzerine, mağazaya giderek ürünü inceletmeye yollamak istemiştim. Satış personelinizin "ön yargılı ve müşteriyi bir an önce başından defetme" tarzındaki tutumlarına ve zorluklar çıkarmasına rağmen ürün test takip formu doldurmayı başardım. Personelinizin "10-15 gün içinde tamamlanabilir" açıklamasına rağmen yalnızca 1,5 iş gününde sonuçlanarak ret yanıtı almış bulunmaktayım. Ürünün (sweatshirt) incelemeye bile yollanmadığını çağrı merkezinizden teyit ettim.

Müşterilerinizi bu şekilde salak yerine konmasını sizin gibi köklü bir şirkete hiç yakışmadığını belirtmek isterim. Sizden temin ettiğim yazılı bir belge Tüketici Haklarına başvuracağım. Bu tutumunuzu da her türlü sosyal medya mecralarında paylaşacağım.

Emrah 182 Okunma

Cevaplar

  • Emrah 20 Ekim 2016

    Çağrı merkezinizle dün görüşmüştüm. Ürünün incelenmeye bile gönderilmediğini, satış mağazasında çok kısa bir sürede böyle bir ret kararı alındığını teyit etti. Şimdi tekrar çağrı merkezinizi aramak neyi değiştirecek?

  • Boyner Temsilcisi20 Ekim 2016

    Merhaba, Öncelikle iyi günler dilerim. Size yardımcı olabilmek için sizi aradım ancak bize iletmiş olduğunuz irtibat numarasından size ulaşamadım. Konuyla ilgili bilgi almak için bizi her gün 09:00-22:00 saatleri arasında 444 29 67 çağrı merkezi numaramızdan ya da her zaman [email protected]’den ulaşabilirsiniz. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön