Boyner İç Yüzeyde Yırtılma!

Hasan O. |

Trabzon Boyner mağazasından Reebok marka ayakkabı aldım. Daha 2 ay kullanmadan (doktor olduğum için yalnızca hastaneye gidip gelirken giydim ve her gün giymedim) ayakkabının iç yüzünde yırtılma oldu. İç yüzdeki yırtılmadan dolayı çoraplarım sürekli yapışkan oldu. Ayakkabıyı mağazaya verdim gönderdiler firmaya fakat firma red cevabı verdi.

Aradan iki ay geçti ayakkabıları içleri yırtık kullanmaya devam ettim. Fakat bu kezde her iki ayakkabının da önleri patladı ve ön derisinde yırtılma oldu. Bunun üzerine tekrar Boyner'e verdim ve firmaya gönderdiler. 1 ay sonra yine red cevabı geldi. Reebok mühendisleri değerlendirmiş ve üründe sorun olmadığını söylemişler. Kabul edilemeyecek bir cevap.

Etiketler :

Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan O.
  12 Eylül
  17:12

  ben sonuçta bu ayakkabıyı boynerden aldım reebok firmasının cevabı boyneri bağlamamalı ya da boyner kendiside değerlendirsin öyle karar versin ya da güvenilmeyen ürünleri mağazalarında satmasın

 • 12 Eylül
  11:14

  Merhaba;

  Ürün hakkındaki şikayet, Boyner Mağazacılık’a iletilmesinden hemen sonra ürün tedarikçi firmaya gönderilmiş ve şikayet doğrultusunda incelenmistir.

  Yapılan test sonucuna göre üretim hatasının olmadıgı belirlenmiş ve bu bilgiler tüketiciye iletilerek şikayet cevaplandırılmıştır.

  Boyner Büyük Mağazacılık
  Müsteri İlişkileri