22 Ekim 2016

Boyner İade Sürecinde Sıkıntı Yaratıyor!

Boyner Antakya Palladium şubesinden almış olduğum parfümün kokusu hiç kalıcı olmadığı için iade etmek istedim. Parfümü orijinal olduğu gerekçesi ile iade almadılar. Bu arada bütün çalışanlar parfümün kalıcılığını kontrol etmek için sıktı ve şişenin 3'te biri bu şekilde tükendi. Boyner mağazalarından bir daha asla alışveriş yapmayacağım.

İşık 362 Okunma

Cevaplar

  • İşık 11 Kasım 2016

    Boyner'den aldığım parfümü hiç kalıcı olmadığı için iade etmek İstedim. İadeyi geçekleştirmeme sebebi olarak "ürün orijinaldir " dediler. 3 haftalık iade sürecinde 2 ayrı müşteri. Temsilcisi aradı, biri iadenin gerçekleşeceğini, biri gerçekleşmeyeceğini söyledi. (bu arada parfümün kalıcılığı mağazadaki müşteri. Temsilcileri taradından ayrı ayrı kontrol edildi ve oarfümün üçte biri bu şekilde kullanıldı) sonuç olarak iade gerçekleşmedi iade işleminde mağaza çalışanlarına teslim ettiğim fatura parfüm teslim edilirken bana geri verilmedi. Sanırım faturanın ben de olmasını istemediler. Bir daha asla Boyner mağazalarından alışveriş yapmayacağım.

  • Boyner Temsilcisi23 Ekim 2016

    Merhaba Işık T.,​ Talebiniz ile ilgili görüşülerek çözüm sunulmuştur. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön