Boyner İade Sorunu!

Ümit Y. |

İstanbul Forum Boyner mağazasından 4 ay önce benetton marka kaz tüyü mont aldım. Üzerindeki etikette belirtildiği koşullarda temizliğini gerçekleştirdim fakat mont özelliğini yitirdi kaskatı kesildi. Büzüldü.

Firmaya iade için götürdüğümde ürünü aldılar incelemeye gönderdiler ve bana kullanıcı hatası diye döndüler. Böyle bir tuhaflık olamaz. Nasıl emin olabiliyorlar anlamıyorum. Ürünü geride almadım. Değişim yapılması gerektiğini düşünüyorum.

Etiketler :

Ürün Kalitesi Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ümit Y.
  17 Haziran
  09:13

  Bir daha Boyner mi ? Allah korusun .Ürün satarken ürünün arkasındayız diye asıp kesmeye benzemez bu işler yazıklar olsun

 • Ümit Y.
  17 Haziran
  09:11

  Bu test acaba nasıl oluyor anlıyamadım.Şikayet eden herkese kes-yapıştır hazır cevap veriliyor.Bundan sonra alacağımız ürünleri bizde teste sokalım o zaman .Verilen bu cevap bana yeterli olarak gelmedi.Konunun tekrardan incelenmesi için gereken herşeyi yapacağım.

 • 11 Haziran
  14:03

  Merhaba;

  Konu hakkında ilgili şikayet, Boyner Mağazacılık’a iletilmesinden hemen sonra ürün alınarak tüketicinin yönlendirmesi doğrultusunda incelenmistir.

  Yapılan test sonucunda üründe herhangi bir üretim hatasının olmadıgı belirlenmis ve bu bilgiler tüketiciye iletilerek şikayet cevaplandırılmıştır.

  Bilginize…
  Boyner Büyük Mağazacılık
  Müsteri İlişkileri