07 Eylül 2013

Boyner Hüsranım!

İstinyepark Boyner mağazasından almış olduğum Camper marka ayakkabımın ayağımda herhangi bir rahatsızlık olmadığı halde sadece sağ alt taban erimesi ve ayağımı rahatsız etmesi sebebiyle iade için götürdüğümde incelettirelim sizi arayacağız denildi arandı benden kullanıcı hatası deniliyor.

İstinyepark Boyner Müşteri Hizmetlerinden Z***** Hanım ile yaptığım görüşme neticesinde evet siz haklısınız sol ayakkabıda hiçbir deforme yok sağ ayakkabı problemli gözüküyor dedi bir daha inceletmeye alalım ben özellikle ilgileneceğim dedi ama sonuç değişmedi gittiğimde özen gösterdiğim ayakkabılarımı haşat bir şekilde iade ettiler.

Cevap yok, Umursama yok, İlgilenme yok.
Mağdurum. Şikayetçiyim!

Hasan 95 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 29 Ekim 2013

    Evet Boyner firmasından aradılar ayakkabılarımı tekrar getirmemi istediler özellikle ilgileneceklerini söylediler ayakkabılarımın tabanı değiştireceklerini söylemelerine rahmen geçen bir ay sonrasında hiçbir işlem yapılmamış telefon ile arayıp ayakkabınız işlem görmedi gelip alabilirsiniz dediler,ayakkabılarımı almaya gittiğimde işlem yapılmamış mağdur olduğumu söyledim paramı iade edin farklı bir model veya hediye çeki vermelerini talep etmeme rağmen en az 4-5 sefer gittim resmen alay ediyorlar, sonuç ne ben yine mağdurum yine mağdur.bu saatten sonra Boyner firmasından çorap dahi almam..!

  • Boyner Temsilcisi09 Eylül 2013

    Merhaba; Tüketicinin şikayeti, Boyner Mağazacılık’a iletilmesi sonucu müşteri konu hakkında bilgilendirilmiş, şikayet cevaplanmıştır. Bilginize... Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön