25 Ekim 2016

Boyner Hediye Çeki Sözünü Yerine Getirmiyor.

Boyner internet mağazacılığından vermiş olduğum siparişteki ürünün tedarik edilememesi nedeniyle müşteri hizmetlerince arandım. Bana, son günlerde birkaç siparişimin tedarik edilemediğini, memnuniyetsizliğimin giderilmesi içinse 50- TL değerinde alt limitsiz hediye çekimin hesabıma tanımlandığını ve dilediğimce kullanabileceğimi söylediler.
Ancak hesabımı incelediğimde böyle bir çekin bulunmadığı gibi, kendi hataları nedeniyle iptal ettikleri alışverişi nedeniyle kredi kartıma Hopi paracığı nedeniyle eksik ödeme yapmışlar. Son zamanlarda bir çok siparişin iptal edilmesi Boyner'in Hopi paracık sattığı yönünde algıları güçlendiriyor. Müşteri hizmetlerine başvurdum. Ancak hala daha bir sonuç alamadım. Boyner'de ki ilgili insanların benimle yapılan konuşmayı dinlemelerini ve söz verdikleri gibi 50 TL alt limitsiz hediye çekini hesabıma yüklemlerini bekliyorum.

Uğur 146 Okunma

Cevaplar

  • Uğur25 Ekim 2016

    Teşekkürler Boyner, ilginiz için.

  • Uğur'un Teşekkür Mesajı25 Ekim 2016

    Teşekkürler Boyner, sorunumla kısa sürede ilgilenilerek çözüldü.

  • Boyner Temsilcisi25 Ekim 2016

    Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşülerek çözüm sunulmuştur. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön