19 Ekim 2016

Boyner Geri Ödeme Yapılmadı!

Boyner online sitesinden 07.03.2016 tarihinde 99.90 TL'değerinde 1343772 sipariş numarasıyla alışveriş yaptım. Alışverişi onayladığım gün, siparişten birkaç saat sonra, ürünler henüz kargoya bile verilmeden siparişimi iptal ettim. İptal onaylandı. Alışverişin 4 taksitinin tamamı kredi kartımdan çekildi. Ama karta bir iade ödemesi yapılmadı.

Telefonla iletişime geçtim ödeme yapıldığını söylediler. Kredi kartımın hesap özetlerini mart ayından itibaren tamamen taradım, geri ödeme göremedim. Bunun üzerinde İş Bankası ile iletişime geçtim, onlar da geri ödeme olmadığını onayladılar. İş bankasına ödeme iadesi ile ilgili faks çektim, sonuç yok.

Firma ile tekrar iletişime geçtim ve ödeme yaptıklarına dair bir evrak istedim, gönderemediler. Boyner Mağazacılık, 99.90 TL değerindeki alışverişin geri ödemesini yapmamıştır.

Boyner Provizyon numarası: 16067AGVD070*****.
Ödeme Referans Numarası: 60670074***.

Emre 187 Okunma

Cevaplar

  • Emre 02 Kasım 2016

    Ağustos ayında iş bankasına faksla harcama itiraz formu göndermiştim. İtirazım kabul edilmiş. Taksitle aldığım için eylül ayından itibaren yine taksitle geri ödeme yapıyorlar. Boyner ısrarla geri ödemenin yapıldığını söylemişti ve bu konuda bir şey yapmayı reddetmişti. İş bankası geri ödemeyi gerçekleştirdi. Bilemiyorum sonuçta belki de geri ödeme iş bankasının hatasıydı. Her halükarda sorunu çözmek için ekstra uğraşmak gerekti. Canı sıkıcı tarafı da burası.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön