Gülay B. Teşekkür Mesajı

Çok teşekkürler

Boyner Geri Dönüş Yapılmaması!

Gülay B. |

Samsun Piazza AVM Boyner mağazasından almış olduğum parfümü kokusu kalıcı olmadığı için 20 Şubat 2016 da firmaya incelenmek üzere gönderilmesi için iade ettim. Buna karşılık en geç 21 iş günü sonunda bana dönüleceği söylendi.

Bu süre zarfında bana asla dönüş yapılmadı. Bugün itibarı ile 27 iş günü doldu ve hala dönüş yok. Ben 2 sefer ilgili Boyner müşteri temsilcisini, bir seferde genel Boyner müşteri temsilcisini aradım. Bu durumdan şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülay B.
  04 Nisan
  20:35

  Çok teşekkürler

 • Gülay B.
  04 Nisan
  10:41

  Geçte olsa şikayetimin karşılığını aldım. Boyner genel merkezi ve burada olan müşteri temsilcisi Samet BEY'e çok teşekkür ediyorum. Parfümün değeri kadar hediye çekini aldım. Ve karşılıığında alışveriş yaptım. Boyner ve Şikayet Var com. 'a çok teşekkür ediyorum.

 • 29 Mart
  19:59

  Merhaba Gülay Bingöl,

  Öncelikle iyi günler dilerim. Size yardımcı olabilmek için sizi aradım ancak bize iletmiş olduğunuz irtibat numarasından size ulaşamadım.

  Konuyla ilgili bilgi almak için bizi her gün 09:00-22:00 saatleri arasında 444 29 67 çağrı merkezi numaramızdan ya da her zaman online@boyner.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

  Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız.

  Alışveriş Dostunuz,
  Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi