Boyner Firmasından Aldığım Lacoste Marka Ayakkabı Problemi.

Seyfettin V. |

30.12.2015 tarihinde 321,00 TL ödeyerek Lacoste marka günlük giyim ayakkabısı (nubuk) aldım. 7 veya 8 defa ayakkabıyı giydikten sonra ayakkabının ön tarafında renk solması ve taban tarafındaki plastik kısımda aşınma olduğunu gördüm. 01.04.2016 tarihinde ürünü Boyner müşteri temsilciliğine teslim ettim (Diyarbakır Forum AVM sindeki Boyner Şubesi). Yaklaşık 15 gün sonra ürünün Lacoste firması tarafından reddedildiği ve şikayetimin devamı için Tüketici Hakem Heyetine başvurma gerektiği söylenildi. 321,00 TL verip kaliteli bir ayakkabıyı kaliteli bir mağazaya ait
şubeden alıyorum ve üründe meydana gelen deformasyonun nedeni açıklanmadan ürünü bana verip "tüketici hakem heyetine gidin" diyorlar.Bu konuda mağduriyetimin giderilmesi için defolu ürüne ait paramın iadesi konusunda yardımlarınız bekliyorum.

Etiketler :

Ürün Değişim Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seyfettin V.
  03 Haziran
  19:38

  Ürünü 2. defa inceleme için boynere bıraktım. Lacoste firması tarafından yine red edildi. Bu firma defolu ürünlerinin arkasında durmuyor. Yazıklar olsun ki bu firmaya. 321 TL verip kaliteli bir ürün aldığımı sandım ama ürün elimde patladı ve çöpe atacağım. Bir daha adı büyük olupta insanları mağdur eden bu markalardan ürün almayacağım. Umarım insanları böyle mağdur eden firmalar tüketiciker tarafından cezalandırılır.

 • Seyfettin V.
  13 Mayıs
  16:16

  Mağduriyetim hala giderilmedi. Konu hakkında kararınız ne zaman belli olacak?
  (Ben bu ayakkabıyı aldığımdandır giyemedim. Sezon bitti sayılır. Lütfen çözümü hızlandırabilir misiniz?)

 • 05 Mayıs
  11:14

  Merhaba Sayfettin Vural,​

  Talebiniz ile ilgili görüşülmüştür.

  Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız.

  Alışveriş Dostunuz,
  Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi