Boyner Değişim Yapmadı!

Mustafa Ö. |

18. 10. 2013 tarihinde Boyner mağazasına giderek JUMP marka bot aldım ancak ayakkabıyı ilk kez giymemde ayağımda sağ taraf fermuar kısmında biraz acı hissetim ve ayakkabının yeni olduğunu düşünerekten evden çıktım. Çalıştığım yerde kıyafetimi değiştirmek için botu çıkardığımda fermuarın içeriden başladığı yerde deforme olduğunu tespit ettim ve ertesi gün 1 kasım da ayakkabıyı Boyner mağazasına götürerek durumu anlattım.

İlk kez giymem dolayısı ile ürünün değişimini istedim ancak 17 kasım da yani bugün kendim giderek ayakkabının durumunu öğrenmek istediğimde değişimin olmadığı tarafıma söylendi sebep üretim hatasının olmaması ben para iadesi istemiyorum dışında bir yırtık olsa onu bırakın bir kaç sefer giysem de olsa zoruma gitmez. Boyner gibi bir firmaya yakıştıramadım.

Etiketler :

Ürün Kalitesi Ürün Değişim Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ö.
  22 Kasım
  22:50

  Çözüm sunulmadi. Benim yaptığım müracaatı bana tekrar anlattilar herhangi bir cabalari da olmadi.

 • Mustafa Ö.
  20 Kasım
  10:18

  Nasil bir test yapiyorlar merak ediyorum ben urunun aynisini aldigimda da fermuarinin bozulmus oldugunu gordum bunu belirttim ve bunu gondericez uretim hatasi oldugunu belirticez dendi ayni sorunla karsilasirmiyim dedim bir sorun oldugunda direk getirin dediler.. bana vermis oldugunuz cevapta sikayet bolumunde yazdiklarim var zaten çözüm yok..

 • 20 Kasım
  09:53

  Merhaba;

  Ürün hakkındaki şikayet, Boyner Mağazacılık’a iletilmesinden hemen sonra ürün tedarikçi firmaya gönderilmiş ve şikayet doğrultusunda incelenmistir.

  Yapılan test sonucuna göre üretim hatasının olmadıgı belirlenmiş ve bu bilgiler tüketiciye iletilerek şikayet cevaplandırılmıştır.

  Boyner Büyük Mağazacılık
  Müsteri İlişkileri