10 Mayıs 2013

Boyner Değişim Yapılmayan Çanta!

Boyner Şaşkınbakkal mağazasından 4 ay önce almış olduğum Nıne West markalı çantanın, renginin solarak kullanılamaz hale gelmesi sebebiyle şikayetimi aldığım nine West firmasına Boyner aracılığıyla bildirdim. Boyner çantayı Nine West merkezine gönderdiğini, çantanın incelendiğini ve sonunda değişim/iade yapılmasına gerek olmadığını tarafıma iletti.

120,00 TL civarında ödeme yaparak aldığım çantanın kullanma süresi maalesef 4 ay. Nine West markasının ve aracılığıyla aldığım Boyner mağazası bu soruna yeterli ilgi ve desteği göstermedi. Müşteri memnuniyeti kasada ödeme yapılana kadar olmamalıdır. Bir çantanın kullanım süresi 4 ay değildir. Acil olarak çantanın değiştirilmesini ve geri alınmalıdır.

Gülder 42 Okunma

Cevaplar

  • Boyner Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Merhaba; Ürün hakkındaki şikayet, Boyner Mağazacılık’a iletilmesinden hemen sonra ürün tedarikçi firmaya gönderilmiş ve şikayet doğrultusunda incelenmistir. Yapılan test sonucuna göre üretim hatasının olmadıgı belirlenmiş ve bu bilgiler tüketiciye iletilerek şikayet cevaplandırılmıştır. Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön