28 Mart 2015

Boyner Değişim!

Kayseri Forum Boyner'den aldığım iki üründe de kullanıcı hatası olmamasına rağmen, işin içinden kendilerini sıyırarak ürünlerin değişimini kesinlikle kabul etmiyorlar. İlk önce Puma'nın spor ayakkabısında, iç astarında yırtılmalar oluştu, saydıkları olası kullanıcı hatalarından hiçbirinin yaşanmadığı söylediğimiz halde üründeki hatayı kabul etmemekte ve değişim yapmamaktalar! İkinci olarak Mavi markalı aldığım gömlekte sorun çıktı. İlk yıkamada, içinde 40 derecede yıkayınız uyarısına rağmen 30 derecede yıkadım. Ve dikişlerinde çekme oluştu, ki ütüyle açılacak durumda kesinlikle değildi. Gömleği boyu net bir şekilde yarısına kadar kısalmıştı. Dikişlerin çekmesinde nasıl bir kullanıcı hatası olabilirdi ki?

Seda 400 Okunma

Cevaplar

  • Seda30 Mart 2015

    Yani dikiş yerlerindeki iplerden kaynaklı çekme durumu,40°uyarisina rağmen 30° yikandigi halde nasıl tuketiciden kaynaklanıyor olabilir acaba! ?

  • Boyner Temsilcisi30 Mart 2015

    Merhaba; Konu hakkında ilgili şikayet, Boyner Mağazacılık’a iletilmesinden hemen sonra ürün alınarak tüketicinin yönlendirmesi doğrultusunda incelenmistir. Yapılan test sonucunda üründe herhangi bir üretim hatasının olmadıgı belirlenmis ve bu bilgiler tüketiciye iletilerek şikayet cevaplandırılmıştır. Bilginize… Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön