01 Ağustos 2016

Boyner Cotton Bar Erkek Ayakkabı Topuk Çatlaması!

27.04.2016 tarihinde 179,90 TL'ye almış olduğum Cotton Bar markalı ayakkabının sol tekinin topuk kısmında çatlama meydana geldi, 28.05.2016 tarihinde ürünü iade/değişim için Brandium Boyner mağazasına teslim ettim, yaklaşık 1 ay sonra aradılar ve üretici firma üretim hatası olmadığını söylemiş, kutunun içine bir A4 iliştirmiş. Açıklama vs... Yok. Üretim hatası olduğunu düşündüğüm çatlak yüzünden tekrar 25.06.2016 tarihinde iade/değişim için ürünü aynı yere teslim ettim ve sonuç yine aynı ret.

27.04.2016 tarihinde alınan bir ürünü çok kullanmamama rağmen topuğunda ki çatlak ve tabanda ki çabuk eskime/erime yüzünden kullanmak istemiyorum. Kurumlar bu tür işlerde görev yapan çalışanların tavırları yaklaşımları yüzünden itibar kaybediyorlar. Verilen para değil ama hakkını aramak anlamında bir cevap alamazsam tüketici hakem heyetine götürmeye karar verdim.

Kamil 268 Okunma

Cevaplar

  • Kamil13 Ağustos 2016

    Boyner'den almış olduğum cottonbar erkek ayakkabıyı şikeyetvar.com üzerinden şikayet ettikten sonraki gün ayakkabıyı iade ettiğimde tarafıma gider pusulası verdiler ve bu kağıt parçasını ınternet sitesinde kullanabileceğim bilgisi verildi. Paramı iade edin dediğimde yok 4. ayda alışveriş yapmışsınız yok üstünden şu kadar süre geçmiş dediler. Boyner in ınternet sitesine girdiğimde hoşuma giden bir pantolon ve 4 gömleği sepetime ekleyip alışverişimi tamamladım. 4 gün sonra ürünler elime ulaştı. Fakat almış olduğum ürün ile elime geçen ürün birbirinden farklıydı. Nort of navy marka bir gömlek aldım ve kolunda kocaman bir 3 rakamı yazıyor ama internet sitesinde ki görsel resimde bu rakam mevcut değil! Ayrıca diğer aldığım 2 tane gömleğin bedenleri de olması gereken standart bedenden büyük olarak geldi. Ayrıca almış olduğum u. s. Polo marka pantolonun rengide soluk bir şekilde elime ulaştı.

  • Boyner Temsilcisi01 Ağustos 2016

    Merhaba Kamil A.,​ Talebiniz ile ilgili görüşülerek çözüm sunulmuştur. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön