Tolga C. Teşekkür Mesajı

Sorunumu şikayetvar.com sayesinde çözdüm teşekkür ederim

Boyner Colins Marka Jean Yırtıldı!

Tolga C. |

1 ay kadar önce Capitol Boyner mağazasından aldığım 2-3 defa giydiğim kot pantolonum arka cep dikiş yerlerinden elimi arka cebime attığım ( yalnız elimi daha cebime sokamamıştım sadece işaret parmağım cebime dokunmuştu )yırtıldı (sökülmedi! Dikkat).

Nasıl olduğunu anlayamadığım bu durum karşısında çok zor durumda kaldım. Ürünü mağazaya geri götürdüğümüzde sorunun üretim kaynaklı olmadığını söylediler. Şimdi pantolona ve dokusuna bakıyorum sanki kumaş çürük gibi ürünün değiştirilmesi talep ediyorum. Boyner fabrika kabul etmedi diyor Colins'te Boyner ile iletişim kurmam gerektiğini söylüyor?

Etiketler :

Ürün Kalitesi Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tolga C.
  20 Kasım
  13:25

  Sorunumu şikayetvar.com sayesinde çözdüm teşekkür ederim

 • Tolga C.
  23 Ekim
  14:51

  Son olarak şöyle bir gelişme var 2. defa şikayet açınca boyner den aradılar konuşmamızdan ürünü değiştirecekleri sonucunu çıkardım fakat ürünü boyner e götürdüğümüzde tekrardan firmaya göndereceklerini söyleyerek aldılar 1 haftadır ses yok

 • Tolga C.
  13 Ekim
  13:39

  Anlayamadım ürün hala bende Boyner ürünü iade almadı ?????

 • 13 Ekim
  13:23

  Merhaba;

  Tüketicinin ürünüyle ilgili şikayeti, Boyner Mağazacılık’a iletmesinden hemen sonra ürün mağaza tarafından alınarak şikayeti doğrultusunda incelenmistir.

  Müşteri memnuniyeti sağlanması adına ürünün iade işlemi yapılmış olup bu bilgiler tüketiciye iletilerek şikayet cevaplandırılmıştır.

  Bilginize…


  Boyner Büyük Mağazacılık
  Müsteri İlişkileri