Burak Ü. Teşekkür Mesajı

Hediye kuponum da bugün hesabıma tanımlandı Boyner\'in ilgisinden memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Boyner Aynı Gün Kargoya Verilir Denilen Ürün Günlerdir Gönderilmedi!

Burak Ü. |

Ürünümü alırken saat 14:00'den önce alırsanız aynı gün kargoda ibaresi vardı. 14:00'dan önce aldım. Ancak aldığım gün olan 28.09.2016'da kargoya verilmediği gibi 04.10.2016 itibari ile 4 iş günü ve toplamda 6 gün geçmesine rağmen halen siparişiniz hazırlanıyor yazmakta. Ürünümün bir an önce bana ulaşmasını ve aynı gün kargoya verilir deyip vermediklerini için bir özür olarak bir hediye vermelerini talep ediyorum.

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak Ü.
  11 Ekim
  14:21

  Hediye kuponum da bugün hesabıma tanımlandı Boyner\'in ilgisinden memnun kaldım. Teşekkür ederim.

 • Burak Ü.
  07 Ekim
  12:33

  Çağrı merkezi aracılığıyla bana ulaşıldı. Ürünün stoklarda kalmadığı için para iadesi yapacaklarını ve stoklarda olmayan ürünün bana satılıp günlerce beni beklettikleri için özür dilemek amacıyla hediye çeki vereceklerini söylediler. Bugün itibariyle para iadesi gerçekleşti. Ancak henüz hediye çeki hesabıma tanımlanmadı. Sadece para iadesi yapılarak durumun es geçilrmesi kabul edilemez. Bir an önce hediye çekimi istiyorum!

 • 06 Ekim
  14:55

  Merhaba Burak Ü.,

  Öncelikle iyi günler dilerim. Size yardımcı olabilmek için sizi aradım ancak bize iletmiş olduğunuz irtibat numarasından size ulaşamadım.

  Konuyla ilgili bilgi almak için bizi her gün 09:00-22:00 saatleri arasında 444 29 67 çağrı merkezi numaramızdan ya da her zaman online@boyner.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

  Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız.

  Alışveriş Dostunuz,
  Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Burak Ü.
  06 Ekim
  12:54

  Bugün 06 Ekim ve halen sipariş hazırlanıyor olarak görünüyor. Boyner stoğunda olmayan ürünü bana satıp beni bu kadar gün bekletme hakkını nereden buluyor? Ve halen tam olarak hangi gün kargoya verileceği belli değil.