31 Ekim 2016

Boyner Ayakkabımı Garanti Kapsamında Olduğu Halde Değişmiyor!

Temmuz ayının 20'si gibi aldığım New Balance spor ayakkabının sağ tarafında astarında sökülme oldu, hem de iki ayrı noktasında oldu. YKM'ye götürdüm New Balance'a yolladılar. 15 gün içinde haber vereceğiz dediler. Bugün arıyorum ki 24'ünde geri gönderilmiş, red cevabı almışım ama kimse aramıyor. Aramasam ayakkabı gidecek yani, bu 1.

2:değişim neden yapılmıyor iadeye red veriyorlar. Bunu kendimin bir yere takıp söktüğümü düşündüler galiba. İnsan bir düşünür astarı açılan yer 2 farklı nokta! Bir yere takıp sökülse tek bir nokta olur ve uzun bir yırtık oluşur. Oluşan bu sökükler dairesel şekilde!

Müşteri memnuniyeti nerede? Ben şimdi çöpe mi atacağım ayakkabımı? Garantisi 2 yıl güya! Nerede tüketici hakkı? 1 ay geçmeden yeni ayakkabı almak zorunda kaldım.

Enez 143 Okunma

Cevaplar

  • Boyner Temsilcisi31 Ekim 2016

    Merhaba, Öncelikle iyi günler dilerim. Size yardımcı olabilmek için sizi aradım ancak bize iletmiş olduğunuz irtibat numarasından size ulaşamadım. Konuyla ilgili bilgi almak için bizi her gün 09:00-22:00 saatleri arasında 444 29 67 çağrı merkezi numaramızdan ya da her zaman [email protected]’den ulaşabilirsiniz. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

  • Boyner Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Talebinizi aldık, bütün işlerimizi bir kenara bırakıp size yardımcı olmaya odaklandık. En kısa sürede çözümümüz ile ilgili size bilgi vereceğiz. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an [email protected]’ den ulaşabilirsiniz. Güzel günler dileriz. Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön